دسته‌بندی نشده

نمایشگاه تلکام ۲۰۱۵ به کار خود پایان داد

تلکاماگنا- نمایشگاه تلکام ۲۰۱۵ پس از چهار روز فعالیت عصر امروز به کار خود پایان داد.

 

به گزارش آژانس خبری دولت الکترونیک به نقل از ایسنا، نمایشگاه امسال که با حضور شرکت‌های خارجی و داخلی متعدد برگزار شده بود در نهایت به کار خود پایان داد.

 

طی مدت برگزاری این نمایشگاه اتفاقات مختلفی از جمله حضور مسئولان مختلف در تلکام ۲۰۱۵ نیز رخ داد و وعده‌های مختلفی نیز داده شد.

 

اما نکته‌ی قابل توجه آنکه به نظر می‌رسید نمایشگاه امسال نسبت به سال‌های گذشته از استقبالی به نسبت کمتر از سال‌های قبل بهره می‌برد به گونه‌ای که برخی مسوولان بازدید‌کننده از جمله مهدی اخوان بهابادی – دبیر سابق شورای عالی فضای مجازی – به این مساله اشاره کرده و اینگونه یادآور شدند که شاید فاصله زمانی اندک میان برگزاری دو نمایشگاه تلکام و الکامپ باعث کاهش استقبال مردم از این نمایشگاه شده است.

 

وزیر ارتباطات نیز در ساعات پایانی نمایشگاه تلکام برای بازدید از غرفه‌های حاضر در این نمایشگاه خود را به محل نمایشگاه رساند.

 

واعظی وزیر ارتباطات به نوعی به بهبود شرایط تاکید کرد و گفت: در شرایطی که در سال‌های گذشته شرکت‌های مختلف حاضر در این نمایشگاه از شرایط خود گله کرده و بابت این‌که علی‌رغم تولید برخی محصولات در داخل کشور شرکت‌ها نمونه‌های خارجی را خریداری می‌کردند، اعتقاد داشتند اما امسال این گلایه‌ها کمتر شده و به نظر می‌رسد اوضاع در این زمینه بهتر شده است.

 

وی همچنین عنوان کرد: با توجه به این‌که مباحثی مانند محیط زیست و توسعه پایدار از اولویت‌های اصلی دولت به‌شمار می‌رود، هیات ایرانی و رییس جمهور در اجلاس جهانی حضور فعال داشتند و در نهایت آنچه به عنوان بیانیه پایانی این اجلاس صادر شد به گونه‌ای بود که در آن تقریبا بسیاری از نظرات هیات ایرانی دیده می‌شد.

 

وزیر ارتباطات در بخش دیگری از صحبت‌های خود نیز به موضوع و چالش‌های شرکت مخابرات با وزارت ارتباطات پرداخت و گفت: ما چالشی با کسی نداریم، اما وظیفه وزارت ارتباطات نظارت بر تعرفه‌هاست.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا