دسته‌بندی نشده

نمایندگان مجلس چه گوشی دست می‌گیرند

در شرایطی که این روزها استفاده از تلفن‌های همراهی که تمام امکانات را در اختیار دارند در حال تبدیل شدن به یک امر عادی است شاید این موضوع برای کاربران جالب باشد که نمایندگان مردم در مجلس از چه تلفن همراهی استفاده می‌کنند.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, بر همین اساس در حاشیه یکی از جلسات علنی مجلس از نمایندگان مجلس درباره تلفن همراه آنها سوال پرسیده‌ایم و نمایندگان نیز با ارایه تلفن همراه خود توضیحاتی را نیز درباره استفاده از تلفن همراه خود ارایه کرده‌اند.
محمد دامادی نماینده مردم ساری می‌گوید: کمپانی‌های تولید موبایل بزرگ دنیا در حال توسعه روزانه محصولات خود هستند و متاسفانه به این موضوع در داخل کشور توجه زیادی نمی‌شود و نمی‌توان به واسطه این موضوع از تکنولوژی استفاده نکرد و باید در راستای استفاده از تکنولوژی از توسعه شرکت‌های داخلی نیز حمایت کرد.
اما نکته جالب توجه اینجاست که اکثر نمایندگان مجلس از تلفن‌های همراه هوشمند استفاده می‌کنند و در این میان تلفن‌های همراه اپل و سامسونگ مخاطبان بیشتری را نسبت به سایر محصولات
دارند.
همچنین در این میان نادر قاضی‌پور و سیدحسین نقوی حسینی و عبدالوحید فیاضی از تلفن‌های همراه ساده استفاده می‌کنند که البته تولید داخل کشور نیستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا