دسته‌بندی نشده

نوکیا فبلت تولید می کند

شرکت فنلاندی سازنده تلفنهای همراه و هوشمند با انتشار یک پیام مرموز از طرحهای خود برای رونمایی از نخستین فبلت نوکیا خبر داد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, آیان دلانی نویسنده وبلاگ مکالمات نوکیا به عنوان وبلاگ این شرکت فنلاندی نوشته است: هنوز نمی توانیم به شما بگویم که چیست، اما می توانیم به شما بگوئیم چه زمانی. ساعت ۹ صبح به وقت بریتانیا با ما همراه باشید.

فبلتها، تلفنهای هوشمندی هستند که صفحه نمایش آنها ارتقا یافته و دارای قابلیتهای سیستماتیک تبلت هستند که در سالهای اخیر بسیار محبوب شده اند. سونی اکسپریا Z آلترا دارای صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی است درحالی که اندازه صفحه نمایش گلکسی مگا سامسونگ به ۵٫۸ اینچ می رسد.

شایعات اینترنتی که در زمان معرفی نوکیا لومیا ۶۲۵ مطرح شد، نشان می دهد که محصول جدید نوکیا یک فبلت با سیستم عامل ویندوز است تا یک تبلت.

جدیدترین تلفن هوشمند نوکیا لومیا ۱۰۲۰ است که دو هفته پیش با واکنشهای مختلفی معرفی شد. این تلفن دارای یک دوربین ۴۱ مگاپیکسلی است.

پیش بینی می شود که اگر نوکیا امسال یک تلفن هوشمند با ویژگیهای جذاب معرفی نکند، سهم آن از بازار تلفنهای هوشمند به ۳ درصد سقوط خواهد کرد؛ این درحالی است که سهم این شرکت در سال ۲۰۱۲ به ۵ درصد می رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا