دسته‌بندی نشده

هدیه همراه اول به مشترکان قطع بدهی

مشترکین دائمی همراه اول که سیم‌کارتشان به دلیل بدهی قطع شده است، با پرداخت بدهی خود، یک روز تا یک ماه مکالمه رایگان هدیه می گیرند.

به گزارش شبکه خبري دولت الکترونيک از ایسنا، همراه اول اعلام کرده است که مشترکینی که بدلیل بدهی، خطشان قطع شده، اگر آخرین (جدیدترین) قبض خود را از تاریخ یکم دی تا ۳۰ بهمن ماه ۹۲ پرداخت کنند، مشمول هدیه مکالمه رایگان درون شبکه (شبکه همراه اول و تلفن ثابت) می‌شوند.

بر اساس این گزارش، مشترکینی که مبلغ بدهی‌شان در زمان پرداخت بیش از ۲۰۰ هزار تومان بوده و قبل از سال ۹۲ قطع بدهی شده‌اند، «یک ماه» مکالمه رایگان درون شبکه و مشترکینی که مبلغ بدهی آنها در زمان پرداخت کمتر از ۲۰۰ هزار تومان و قبل از آغاز سال ۹۲ به علت بدهی قطع شده اند، «یک هفته» مکالمه رایگان درون شبکه هدیه خواهند گرفت.

همچنین مشترکینی که در سال ۹۲ قطع بدهی شده اند، در صورت پرداخت صورتحساب خود، «یک روز» مکالمه درون شبکه رایگان هدیه می گیرند.

بنا بر اعلام پس از پرداخت آخرین (جدیدترین) قبض توسط مشترک، معمولاً تا ۲۴ ساعت طول می کشد، تائید پرداخت قبض توسط بانک به همراه اول اعلام شود؛ پس از آن خط مشترک بلافاصله وصل شده و وی مشمول دریافت هدیه می شود. سپس پیامک تأیید پرداخت برای مشترک ارسال شده که در آن، به نوع و نحوه فعالسازی هدیه اشاره می شود.

مشترکین برای فعالسازی بسته هدیه خود، از زمان دریافت پیامک تأیید پرداخت، ۳۰ روز فرصت دارند در زمان دلخواه، هدیه پرداخت بدهی خود را به دو صورت «ارسال پیامکی عدد ۴۲۱ به سرشماره ۱۱۱» یا «شماره گیری کد دستوری #۴۲۱*۱۱۱*» فعال کنند.

بر اساس این گزارش مشترکین واجد شرایط برای بهره مندی از مزایای این طرح، باید با مراجعه به دفاتر و یا درگاه های ارتباطی مانند ۹۹۹۰، پرتال همراه اول، سامانه USSD بانک ها و …، نسبت به دریافت اطلاعات آخرین صورتحساب و پرداخت آن اقدام کنند. هدایای در نظر گرفته شده صرفاً به مشترکینی که سیم کارتشان به دلیل بدهی قطع شده و با پرداخت بدهی مجدداً وصل می شود، ارائه شده و شامل قطع هایی دیگر مانند قطع قضایی نمی شود.

اپراتور اول اعلام کرده که پس از یکم اسفندماه، همراه اول طبق ضوابط و مقرراتی که متعاقباً اعلام خواهد شد، نسبت به سلب امتیاز خط مشترکین قطع بدهی که قبوض خود را پرداخت نکرده اند اقدام خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا