دسته‌بندی نشده

هر گونه تماس با سیم کارت دائمی همراه اول ۵۹۹ ریال

مدیرعامل همراه اول، گفت: با تغییر اخیر و یکسان شدن نرخ تعرفه، هر گونه تماس با سیم کارت دائمی ۵۹۹ ریال است. امیدواریم نرخ تعرفه سیم کارت های اعتباری نیز بزودی فلت و یکسان شود.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,”وحید صدوقی” مدیرعامل همراه اول در مراسمی که به مناسبت گرامی داشت روز خبرنگار و نوزدهمین سالروز عرضه سیم کارت در کشور، برگزارش شد، اظهار امیدواری کرد: با نوسازی های اخیر و ارائه سرویس های جدید خبرهای خوبی برای مشترکین داشته باشد.

 
صدوقی گفت: امیدوارم تغییر و تحولات صورت گرفته در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منجر به سرویس دهی بهتر به مردم شود.
 
وی افزود: اولین خواسته ما از وزیر جدید برداشتن انحصار عرضه نسل های بالاتر تلفن همراه است. در دوره گذشته هر چه سعی کردیم نتوانستیم این انحصار را برداریم. از اصحاب رسانه درخواست می کنیم برای برداشتن انحصار به ما کمک کنند.
 
صدوقی با اشاره به آخرین وضعیت مشترکین و شبکه همراه اول اظهار داشت: هم اکنون همراه اول ۶۰ میلیون و ۴۶۰ سیم کارت  ثبت شده دارد. ۱۱۶۹ شهر(تمام شهرهای کشور)، بیش از ۴۵ هزار روستا و حدود ۷۰ هزار کیلومتر از جاده های کشور تحت پوشش شبکه همراه اول است.
 
وی در ادامه با اشاره به تغییر نرخ تعرفه سیم کارت های دائمی همراه اول در هفته گذشته گفت: با این تغییر و یکسان شدن نرخ تعرفه، هر گونه تماس با سیم کارت دائمی ۵۹۹ ریال است. امیدواریم نرخ تعرفه سیم کارت های اعتباری نیز بزودی فلت و یکسان شود.
 
صدوقی با بیان اینکه در نسل سوم تلفن همراه از کشورهای جهان ۱۱ سال و از کشورهای منطقه ۵/۷ سال عقب هستیم، اظهار امیدواری کرد: با کمک رسانه ها جهت فضاسازی مناسب و با توسعه و ظرفیت سازی خوبی که همراه اول داشته است، در صورت اخذ مجوز فرکانس، بزودی نسل های سوم و چهارم به مشترکین همراه اول ارائه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا