دسته‌بندی نشده

هیچ اختلالی در اینترنت نداریم

طی روزهای گذشته برخی از شرکت‌های ارایه‌کننده اینترنت به کاربران خود اطلاع داده‌اند که به مدت یک هفته ارایه خدمات آنها با اختلالاتی همراه است و دلیل این اختلالات به آنها مربوط نبوده و به شبکه ارتباطات زیرساخت کشور برمی‌گردد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, مهدی خدایی مدیرکل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت با اظهار بی‌اطلاعی از این موضوع گفت: در حال حاضر شبکه اینترنت کشور هیچ مشکلی ندارد و ما در ارایه پهنای باند به شرکت‌ها هیچ مشکلی نداریم و وضعیت اینترنت در حالت عادی قرار دارد.وی افزود: اگر قرار بر این باشد که اختلالات مربوط به شرکت ارتباطات زیرساخت باشد تنها یک یا چند شرکت دچار مشکل نمی‌شوند و به همین دلیل نمی‌توان این موضوع را به شبکه زیرساخت ارتباط داد.
وی در خصوص اینکه آیا هر شرکتی که خواست می‌تواند به این بهانه ارایه خدمات به کاربران را محدود کند گفت: این موضوع جزو مواردی است که باید سازمان تنظیم مقررات ارتباطات بر آن نظارت کند چراکه به هر حال پروانه شرکت‌های ارایه‌کننده خدمات اینترنتی از سوی این سازمان صادر می‌شود.شرکت مخابرات هم که برخی ارایه‌کنندگان اینترنت سرویس خود را از آن می‌گیرند در ارتباط با ایجاد این اختلالات اظهار بی‌اطلاعی کرده است. با وجود تمام این تفاسیر شرکت‌های مذکور همچنان در ارایه خدمات به کاربران‌شان با کندی‌ها و اختلالات متعدد مواجه‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا