دسته‌بندی نشده

ورود اتوبوس ها با پیامک به اطلاع شهروندان می رسد.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ از نصب کدهای gis چهار رقمی در تمام ایستگاه های سطح این منطقه خبر داد.

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,  معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ تهران گفت: از این پس شهروندان می توانند در ایستگاه های اتوبوس از زمان ورود اتوبوس به ایستگاه از طریق پیامک مطلع شوند.

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، کامران اخباری افزود: شماره چهار رقمی در تابلوهای ایستگاه‌های اتوبوس سطح منطقه نصب شد تا شهروندان از طریف پیامک بتوانند از زمان دقیق حضور اتوبوس ها در ایستگاه ها آگاه شوند.

وی با اشاره به اینکه یک سیستم منضبط اتوبوسرانی باید خود را مقید به زمان بندی در ارائه خدمات بداند، افزود: در شهر انسان‌ محور باید برای وقت انسان‌ها ارزش قائل شد و شرایط برای آرامش و آسایش هر چه بیشتر مسافران فراهم شود.

اخباری با بیان اینکه داشتن یک ایستگاه اتوبوس مناسب برای تمام سیستم‌های حمل و نقل درون شهری امری واجب و ضروری است، اظهار داشت: مناسب بودن ایستگاه‌ها بسته به نظرات شهروندانی که از آن استفاده می‌کنند دارد. همچنین امروزه ایستگاه‌های اتوبوس دیگر فقط نقش یک سرپناه را ندارند بلکه علاوه بر آن به صورت یک سمبل یا نماد و حجم شهری در آمده‌اند.

به گفته وی، ایستگاه‌های اتوبوس باید متناسب با ارتقای طراحی اتومبیل‌ها و اتوبوس‌ها، مدرن و به توقعات زیباییی شناسانه مردم پاسخ دهد.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ تهران با اشاره به اقدامات انجام شده در بخش حمل و نقل منطقه تصریح کرد: به منظور پاکیزگی بیشتر و جلوگیری از لغزنده بودن کف ایستگاه های بی آر تی، کف پوش این ایستگاه ها اپوکسی شده است.

اخباری همچنین از مرمت روشنایی ایستگاه ها و پایانه‌های شهید بهشتی و معلم و خط کشی تمام ایستگاه های سطح منطقه خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا