دسته‌بندی نشده

پاویون بازیسازان در نمایشگاه گیم تهران تشکیل می شود

salek.jpg

مسوول اجرایی سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران از طراحی بخش های متنوع و سرگرم کننده در این رویداد فرهنگی خبر داد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک؛به نقل ازمعاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، «محمد مرتضوی» یادآور شد: در این دوره نمایشگاه سعی شده در بوجود آوردن فضایی سرگرم کننده بستر لازم برای ایجاد فضای آموزشی برای علاقه مندان به صنعت گیم فراهم شود.

وی توضیح داد: در این دوره از نمایشگاه بازی های رایانه ای بخش هایی چون تولید،  فناوری، دانشگاه ها، بازیسازان مستقل، بخش سرگرمی، بخش خانواده، بخش بازی سازی در سه روز و بخش سرگرمی شامل کودکان،دختران و پسران در نظر گرفته شده است.

به گفته مسوول اجرایی نمایشگاه سوم بازی های رایانه ای، «دنیای بدون بازی های رایانه ای» نیز از بخشهای در نظر گرفته شده در نمایشگاه امسال است.

bazi.JPG

نمایشگاه سوم بازی های رایانه ای تهران با هدف ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان،  ترویج فرهنگ استفاده صحیح از بازی های رایانه ای و نظام ملی رده بندی سنی بازی های رایانه ای اسرا (ESRA) برگزار خواهد شد.
شناخت و حمایت از ظرفیت و استعداد های موجود و نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد فضای رقابت علمی ،فرهنگی،هنری و زمینه سازی برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و دانش آموزان از دیگر اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای محسوب می شود.
نمایشگاه سوم بازیهای رایانه ای از ۲۲ تا ۲۶ مرداد ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

تهیه تنظیم:مهدی حیدرپور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا