فناوری اطلاعات

پاویون «بازی‌سازان» در نمایشگاه گیم تهران تشکیل می‌شود

مسوول اجرایی سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران از طراحی بخش‌های متنوع و سرگرم‌کننده در این رویداد فرهنگی خبر داد.

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,محمد مرتضوی گفت: در این دوره نمایشگاه سعی شده در به وجود آوردن فضایی سرگرم‌کننده بستر لازم برای ایجاد فضای آموزشی برای علاقه‌مندان به صنعت گیم فراهم شود.

وی گفت: در این دوره از نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای بخش‌هایی چون تولید، فناوری، دانشگاه‌ها، بازی‌سازان مستقل، بخش سرگرمی، بخش خانواده، بخش بازی سازی در سه روز و بخش سرگرمی‌ شامل کودکان، دختران و پسران در نظر گرفته شده است.
به گفته مسوول اجرایی نمایشگاه سوم بازی‌های رایانه‌ای، «دنیای بدون بازی‌های رایانه‌ای» نیز از بخش‌های در نظر گرفته شده در نمایشگاه امسال است.
نمایشگاه سوم بازی‌های رایانه‌ای تهران با هدف ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی‌ ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، ترویج فرهنگ استفاده صحیح از بازی‌های رایانه‌ای و نظام ملی رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای اسرا ESRA برگزار خواهد شد.شناخت و حمایت از ظرفیت و استعداد‌های موجود و نمایش توانمندی‌های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد فضای رقابت علمی‌، فرهنگی، هنری و زمینه‌سازی برای رشد و شکوفایی خلاقیت‌های دانشجویان و دانش‌آموزان از دیگر اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای محسوب می‌شود.نمایشگاه سوم بازی‌های رایانه‌ای از ۲۲ تا ۲۶ مرداد ماه در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار
می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا