دسته‌بندی نشده

پیام پیشتاز تلفن‌همراه رسمی شد

پیام پیشتاز تلفن‌همراه رسمی شدشبکه خبری دولت الکترونیک – در سرویس پیام پیشتاز متن مورد نظر مشترک روی تمام شماره‌های انتخابی به صورت یک فلش پیام روی تلفن تماس گیرنده نمایش داده می‌شود.

سرویس پیام پیشتاز سرویسی تقریبا مشابه آهنگ پیشواز است که به جای اینکه موسیقی مورد علاقه مشترک برای تماس‌گیرنده پخش شود، متن انتخابی او به‌صورت یک فلش پیام روی تلفن تماس گیرنده نمایش داده می‌شود.
 سرویس پیام پیشتاز عملکردی تقریبا مشابه سرویس آهنگ پیشواز دارد. 
در سرویس آهنگ پیشواز مشترک با استفاده از موسیقی مورد علاقه خود به استقبال تماس گیرندگان می‌رود‌؛ اما در سرویس پیام پیشتاز متن انتخابی مشترک در تمامی تماس‌هایی که با شماره (های) مورد نظرش برقرار می‌شود، به‌صورت یک فلش پیام روی تلفن تماس گیرنده نمایش داده می‌شود.
تعرفه استفاده از آهنگ پیشواز برای یک دوره ۳۰ روزه ۳۰۰۰ ریال است.
هم‌اکنون این سرویس تنها برای مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری توسط اپراتور دوم تلفن‌همراه ارائه شده است. 
هزینه استفاده از آن ماهانه ۵۰۰۰ ریال بوده که فرصت انتخاب ۳۰ پیام پیشواز را به مشترک می‌دهد. برای تغییر بیش از ۳۰ بار، به ازای هر بار مبلغ ۱۰۰ ریال محاسبه می‌شد.
مانند بسیاری موارد دیگر، رگولاتوری پس از ارائه سرویس برای تنظیم مقررات لازم اقدام کرده و تعرفه ارائه خدمات پیام پیشواز در شبکه تلفن همراه پیش و پس پرداخت (اعتباری و دائمی) بررسی و سقف تعرفه ماهانه ارائه این خدمات در جلسه ۲۱۶ این کمیسیون تصویب شده است.
براساس این مصوبه، سقف تعرفه ماهانه ارائه خدمت پیام پیشواز برای بسته خدمات عادی با امکان تغییر پیام متنی حداکثر ۳۰ بار در ماه ۴۵۰۰ ریال و برای بسته خدمات ویژه با امکان تغییر پیام متنی به هر میزان در ماه، ۹۰۰۰ ریال تعیین شده است.

 

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا