دسته‌بندی نشده

کتاب های الکترونیکی سامانه انتشارات و علم سنجي

 

 

 

سامانه هاي كتاب الكترونيكي حوزه سلامت از جمله سامانه های فعال بخش دانشگاهي می باشد که با هدف به اشتراك گذاشتن دانش پزشکی راه اندازی شده است.
به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک، برخي از دانشگاه هاي علوم پزشكي در كشور با ارائه اين خدمت ارزشمند عموم كاربران را به بهره برداري الكترونيكي از جديدترين دستاوردهاي حوزه پزشكي در قالب كتاب الكترونيكي فرا مي خوانند به  طوري كه علاقمندان مي توانند از طريق فضاي مجازي به مطالعه كتاب و يا تحقيق و پژوهش بپردازند و از مراجعه حضوري به كتابخانه ها و يا خريد كتاب هاي گران قيمت بي نياز شوند.
کمیته اجرایی جشنواره خدمات الکترونیک سلامت در خلال جستجوهای خود برای شناسایی سامانه های حوزه سلامت با اشاره به ابتكار معاونت پژوهشي دانشگاه علوم پزشكي تهران عنوان کرد: يكي از خدمات برجسته در اين زمينه به همت دانشگاه علوم پزشكي تهران تحت عنوان “سامانه انتشارات و علم سنجي” به مخاطبان فرهيخته ارائه شده است. اين سامانه ضمن معرفي جديدترين انتشارات علمي در زمينه پزشكي اين امكان را براي كاربران فراهم آورده تا در صورت نياز به فايل pdf تمام مطالب كتاب دسترسي داشته و امكان ذخيره سازي متن كتاب يا بخش هايي از آن نيز به انتخاب كاربر، وجود دارد.
اين سامانه لينك هاي مفيد و بخش هاي متفاوتي دارد كه از مهمترين آنها اخبار و اطلاعات مربوط به برگزاري كارگاه هاي آموزشي در حوزه سلامت و پزشكي است.
براي مراجعه به اين سامانه و بهره برداري از آن مي توانید به آدرس
http://tumspress.tums.ac.ir مراجعه فرمایید.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا