دسته‌بندی نشده

برای بخش حمل و نقل مسافربری ارمیه سامانه هوشمند راه اندازی می شود.

 

 

 

مدیر‌عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه از راه‌اندازی سامانه هوشمند بخش حمل و نقل مسافر درون شهری در ارومیه خبر داد.

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, محمد تقی ابراهیمی با اشاره به نوسازی ناوگان تاکسیرانی در این شهر اظهار کرد: سال گذشته ۴۵۵ دستگاه تاکسی توسط سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه نوسازی و به این ناوگان اضافه شد.

وی با اشاره به ثبت‌نام ۶۰۰ دستگاه تاکسی برای تعویض خودرو فرسوده با خودروهای نو، تصریح کرد: به محض شروع طرح نوسازی به صورت کشوری این کار انجام می‌شود.

  ابراهیمی به افزایش بیش از هزار و ۳۰۰ دستگاه تاکسی پلاک قرمز از سال ۸۶ تاکنون به ناوگان تاکسیرانی بخش تاکسی تلفنی اشاره کرد و گفت: سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه در راستای تجهیز آژانس‌های تلفنی به خودروهای پلاک قرمز دستاوردهای مطلوبی کسب کرده است. 


مدیر‌عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه ادامه داد: سازمان تاکسیرانی به منظور کنترل و نظارت بهینه بر فعالیت تاکسیرانان و تسهیل در امور رانندگان اقدام به راه‌اندازی سامانه هوشمند در بخش حمل و نقل مسافر درون شهری کرده است.

وی خاطرنشان کرد: تبدیل پروانه تاکسیرانی تاکسیرانان به کارت‌های مغناطیسی هوشمند، استفاده از رایانه در خودروهای گشت بازرسی، دسترسی آنی بازرسان به تمام اطلاعات تاکسیرانان و … از جمله این اقدامات است که تا پایان سال جاری به طور کامل عملیاتی می‌شود.

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا