دسته‌بندی نشده

عرضه سرویس پیامک صوتی به مشترکین ایرانسل

مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند از سرویس پیشرفته پیامک صوتی که برای نخستین بار در کشور توسط اپراتور دوم عرضه شده است، بهره‌مند شوند.

به گزارش زمان تحول, مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند هر زمان که مایل باشند با شماره‌گیری تلفن گویای رایگان ۷۱۹، تا ۶۰ ثانیه برای مشترک مورد نظر خود به صورت صوتی پیام ارسال کنند.

 پس از ضبط پیام، این امکان در اختیار مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل قرار گرفته تا بتوانند پیام خود را سریعا پس از ضبط و یا در روز و ساعت دلخواه خود به یکی از سه روش ارسال پیامک، تماس خودکار و یا پیام چند رسانه‌یی (MMS) برای مخاطب مورد نظر خویش ارسال کنند.

در روش پیامکی، مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه پیامک صوتی برای وی ارسال شده است مطلع می‌شود و می‌تواند با تماس با شماره‌های ۷۱۹ پیامک صوتی خود را بشنود.

 همچنین در روش تماس خودکار، سیستم با مشترک مورد نظر تماس گرفته و پیام صوتی ضبط شده را برای وی پخش می‌کند و در روش ارسال از طریق پیام چند رسانه‌یی نیز پیام ضبط شده به صورت یک فایل صوتی برای مشترک مورد نظر ارسال می‌شود.

 اما از دیگر قابلیت‌های این سرویس می‌توان به امکان ارسال یک پیامک صوتی برای چند مشترک و ارسال پیام‌های صوتی دریافت شده برای دیگر مشترکین به روش‌های مختلف از جمله ارسال پیامک، تماس خودکار و یا پیام چند رسانه‌یی اشاره کرد.

 هزینه ارسال هر پیامک صوتی برای مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ۶۲۰ ریال و برای مشترکین غیر ایرانسلی ۸۵۲ ریال تعیین شده است.

 براساس این گزارش، برای دریافت پیامک صوتی از طریق بستر پیام چندرسانه‌یی، گیرنده پیام باید ابتدا تنظیمات مربوط به MMS ایرانسل را از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۵*۳*۱۳۰* دریافت و مطابق دستورالعمل ارسالی، برروی گوشی خود نصب کرده باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا