دسته‌بندی نشده

فراخوان مشارکت در توسعه سیستم عامل بومی تمدیدشد

موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران فراخوان دعوت به همکاری موسسات و مراکز تحقیقاتی را برای سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه سیستم عامل بومی زمین، تمدید کرد.

به گزارش شبکه دولت اکترونیک ازایرنا از موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات، پژوهشکده فناوری اطلاعات این موسسه به منظور شناسایی شرکت ها، موسسات و مراکز تحقیقاتی که حاضر به سرمایه گذاری یا مشارکت در توسعه سکوهای نرم افزاری بومی با محوریت پروژه سیستم عامل بومی زمین هستند، مهرماه امسال فراخوان داد.

 

براساس این فراخوان تمامی شرکتها و سازمان های فعال دارای تخصص و تجربه کافی از جمله تولیدکنندگان برنامه های کاربردی اداری و سازمانی، توسعه دهندگان سکوهای نرم افزاری، ارائه دهندگان خدمات پشتیبانی سکوهای نرم افزاری و سخت افزاری و تجمیع کنندگان و ارائه دهندگان راهکارهای جامع امکان شرکت در این پروژه و همکاری را دارند.

مرکز تحقیقات مخابرات ایران در این فراخوان آمادگی خود را برای دریافت تمامی طرح ها و پیشنهادات در خصوص سرمایه گذاری کامل و یا مشارکت در زمینه های یادشده اعلام کرد.

مرکز تحقیقات مخابرات ایران همچنین اعلام کرد که شرکت در فراخوان درخواست برای شناسایی شرکت ها، موسسات و دانشگاههای فعال در زمینه تولید و ارایه محصولات و خدمات مرتبط با سکوهای نرم افزارسازمانها تا تاریخ ۲۹ آبان ماه ۹۲ تمدید شده است.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.csri.ac.ir/529 مراجعه کنند.

تهیه وتنظیم:مهدی حیدرپور

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا