دسته‌بندی نشده

برنامه ۱۳۷ شهرداری برروی شبکه‌های اجتماعی

 

 

شبکه اجتماعیمشاور رسانه اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به فعالیت‌های این ارگان در شبکه‌های اجتماعی گفت: ما در حال کار برروی برنامه ۱۳۷ شهرداری برای ارائه آن روی شبکه‌های اجتماعی هستیم، یعنی همان امکاناتی که برروی سایت خود ما و یا برنامه موبایل به کاربران ارائه می‌دهیم، روی بستربرخی شبکه‌های اجتماعی نیز ارائه خواهیم کرد.

محمدمهدی کارگر در گفت‌وگو با  خبري دولت الکترونيک به بحث‌ شبکه‌های اجتماعی و فعالیت شهرداری تهران در این شبکه‌ها اشاره کرد و گفت: در شهرداری تهران با توجه به نظری که شهردار اعمال کرد، ما به عرصه‌های رسانه‌های اجتماعی ورود پیدا کردیم چرا که در این فضاها مردم و شهروندان حضور دارند. به پشتوانه حضور مردم می‌توان در این فضاها سرویس‌های بسیاری را ارائه کرد.

وی در ادامه به کاربرد این سرویس‌ها در فضای اجتماعی و مجازی اشاره و اظهار کرد: می‌توان این سرویس‌ها را از وب و موبایل هم فراتر برد و روی شبکه‌های اجتماعی هم ارائه کرد. ما در شبکه‌های معروف عضو هستیم. به علاوه در کنار چنین شبکه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی داخلی نیز حضور پیدا کردیم.

کارگر تمرکز شهرداری را روی اکثریت شبکه‌های اجتماعی عنوان کرد و ادامه داد: ما سعی کردیم تمامی تمرکز خود را روی تمامی شبکه‌های اجتماعی بصورت یکسان پخش کنیم اما اقبال عمومی برروی برخی شبکه‌ها بیشتر است.

درحال حاضر ارگان‌هایی در سایر نقاط دنیا وجود دارند که سرویس‌های خود را برروی شبکه‌های اجتماعی به کاربرانشان ارائه می‌دهند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا