دسته‌بندی نشده

پیشرفت فناوری به این معنا نیست که پست فراموش شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: ما به دنبال این هستیم که ارتباط نزدیکی بین پست و IT به وجود آوریم تا پست را به صورت هوشمند در اختیار متقاضیان قرار دهیم و اعتماد مردم را جلب کنیم.

 

به گزارش شبکه خبري دولت الکترونيک دکتر محمود واعظی در گفت‎وگو با پایگاه اطلاع رسانی دولت با اشاره به اهمیت و جایگاه پست، اظهار داشت: متاسفانه در گذشته پست مورد بی مهری قرار گرفته و نیازمند تحول است و این در حالی است که در کشورهای غربی که بسیار از نظر فناوری ارتباطات و اینترنت و مخابرات پیشرفته هستند، پست چندین برابر ایران فعال است.

 

وی افزود : پیشرفت فناوری به این معنا نیست که پست فراموش شود، بلکه برعکس پست بیشتر جای خود را پیدا می کند.

 

دکتر واعظی در خصوص برنامه های این وزارتخانه برای تحول در نظام پستی کشور، گفت: ما به دنبال این هستیم که ارتباط نزدیکی بین پست و آی تی به وجود آوریم تا پست را به صورت هوشمند در اختیار متقاضیان قرار دهیم و اعتماد مردم را جلب کنیم.

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: باید در نظام پستی کشور تحول ایجاد شود و تنوع خدمات رسانی به مردم افزایش پیدا کند. پست با ارایه سرویس های جدید، می تواند دوباره در خدمت مردم باشد.

 

وی تاکید کرد: افزایش سرعت و کیفیت جابه جایی مرسولات پستی یکی از برنامه های اصلی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که به سرعت پی گیری می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا