دسته‌بندی نشده

در سال ۲۰۱۴؛ مرورگرهای ناشناس جایگزین نرم‎افزارهای موجود می‎شوند

پیش بینی می‎شود در سال ۲۰۱۴ جستجوگرها و مرورگر های ناشناس، سیستم‎های کاربری و مسنجرهای ناشناس تدریجا جایگزین نرم‎افزارهای موجود شوند.

 

به گزارش شبکه خبري دولت الکترونيک شرکت ESET گزارشی تحلیلی در خصوص روندهای کلیدی در زمینه‎ی امنیت اطلاعات در سال ۲۰۱۴ منتشر کرد که تحقیقات و بررسی‎های مستقل نیز این پیش ‎بینی‎ها را تائید می‎کند.

 

تحلیل گران معتقدند که در سال ۲۰۱۴ کاربران کل جهان به موضوع امنیت اطلاعات و ناشناس ماندن در فضای اینترنتی علاقه‎مند می‎شوند و با بررسی و تفکر بر روی تصویر جدید جهان آنها به برنامه‎ها و ابزارهای فناوری مشخص و حفظ حریم خصوصی خود توجه نشان می‎دهند.

 

توسعه و شهرت فناوری‎های جدید همانند شبکه‎‎های ناشناس، اینترنت نامرئی، سرویس‎های جستجوگر، و سرویس های VPN به بخش جدید و لاینفکی در سال ۲۰۱۴ تبدیل خواهند شد.

 

به همان دلایل، تکنولوژی رمزنگاری نیز انگیزه‎ای برای توسعه می‎یابد، که این فناوری باعث می‎شود کاربران معمولی تحت کنترل شرکت‎های آی تی و متخلفان اینترنتی نباشند.

 

پیش بینی می‎شود در سال ۲۰۱۴ جستجوگرها و مرورگرهای ناشناس، سیستم‎های کاربری و مسنجرهای ناشناس تدریجا جایگزین نرم‎افزارهای موجود شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا