دسته‌بندی نشده

یک بی‌اخلاقی دیگر در صدا و سیما!

بیش از چند روز از جعبه سانسور خواندن صداوسیما توسط هاشمی نمی‌گذرد، او صدا سیما را به تک صدایی و تک‌رایی نیز متهم کرد و در روزهای اخیر افراد زیادی انتقادات فراوانی به صدا و سیما وارد کرده‌اند.

 

به گزارش شبکه خبري دولت الکترونيک در ادامه یادداشت خوانندگان الف آمده است: اما مثل اینکه باید صدا وسیما را به بی‌اخلاقی نیز متهم کرد. در تاریخ هشتم دی علی مطهری نماینده مردم تهران در نطق میان دستور صحبت‌هایی درباره فتنه و حاشیه‌های پیرامون آن مطرح کرد جدای از انتقاداتی که به صحبت‌های وی شد و در این سطور ما قصد نقد آن را نداریم. اما در کمال تعجب در بخش خبری ۲۰/۳۰ در همان تاریخ خبرنگاری میکروفون را بدست گرفت و به میان مردم رفت و در اقدامی مضحک و بی‌هیچ توضیحی ازمردم خواست که این مثل را تکمیل کنند.

 

گیرم پدر تو بود فاضل … از فضل پدر تو را …

 

و مردم نیز مثل را تکمیل کردند و تعابیری از این مثل را گفتند و خبرنگار گزارش خود را به پایان برد و اصلا هیچ توضیحی نداد که منظور او این گزارش چه بوده است.

 

اما این گزارش ناگهان ذهن انسان را به سوی علی مطهری می‌برد و مشخص بود که منظور او علی مطهری است زیرا او فرزند مرتضی مطهری است و در همان روز نطقی را چه درست و چه غلط درباره فتنه مطرح کرده بود.

 

اما صدا وسیما که خود باید مروج اخلاق باشد در یک بی‌اخلاقی و عملی زشت و وقیحانه با استفاده از یک ضرب‌المثل چهره او را تخریب کرد. واقعا من مشابه چنین عمل زشتی را حتی در رسانه‌های ضد انقلاب درباره انقلابی‌ترین افراد این حکومت ندیده بودم. واقعا شگفتا.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا