Sample Category 2

ایرانسل درصدد راه اندازی کیف پول همراه و تلوزیون اینترنتی

ایرانسلاگنا- معاون فنی ایرانسل گفت: ایرانسل با ورود به نسل‌های جدید ارتباطی و طرف قرارداد بودن با ۴۰ شرکت تأمین کننده محتوا در نظر دارد تلویزون اینترنتی و کیف پول همراه را هم راه‌اندازی کند.

به گزارش آژانس خبری دولت الکترونیک(اگنا) به نقل از تسنیم، علی اصغر عینی پور در دومین نشست فعالان بخش فاوای کشور با بیان اینکه ایرانسل ۴۵ میلیون مترک فعال و ۸۶ درصد پوشش جمعیتی دارد، اظهار کرد: بالغ بر ۱۹ هزار سایت BTS در ارتباط با نسل دوم و از شهریور ماه سال گذشته که پروانه ارتقا به نسل‌های بالاتر ارتباطی را دریافت کردیم، ۴۵۰۰ سایت ۳G داریم.

وی در ارتباط با رومینگ اپراتور دوم موبایل گفت: برای مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی با ۴۲۱ اپراتور بین‌المللی قرارداد رومینگ داریم و در زمینه رومینگ دیتا نیز با ۲۱۵ اپراتور خارجی قرارداد منعقد کرده‌ایم.

معاون فنی ایرانسل با بیان اینکه بزرگترین اپراتور دیتای کشور هستیم گفت: در حوزه‌های ۲G، ۳G و LTE مجموعا ۲۳ میلیون مشترک دیتا داریم و از کل مشترکان فعال، ۱۳ میلیون از خدمات ۳G استفاده می‌کنند.

او افزود: استفاده دیتای روزانه در این اپراتور به ۳۳۰ ترابایت رسیده و استفاده از اینترنت موبایل نسل سوم رشدی بالغ بر ۱۱ برابر ۲G داشته است.

وی با بیان اینکه متوسط مصرف دیتا در ۳G و LTE به نسبت قبل از راه‌اندازی این نسل‌ها ۶ برابر رشد داشته است، در کلام پایانی گفت: اکنون با ۴۰ شرکت تأمین کننده محتوا طرف قرارداد هستیم و در نظر داریم کیف پول همراه و تلویزیون اینترنتی را نیز راه‌اندازی کنیم.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا