Sample Category 2

مدیر پروژه USO:دچار نوعی خود تحریمی شده‌ایم

بانک مرکزیاگنا- مدیر پروژه USO گفت: در حوزه واردات تجهیزات مورد نیاز خدمات عمومی الزامی به روستاها دچار نوعی خود تحریمی شده‌ایم و بانک مرکزی اعتبار اسنادی باز نمی‌کند.

به گزارش آژانس خبری دولت الکترونیک(اگنا) به نقل از تسنیم، ایمان میری با بیان اینکه تجهیزات مورد نیاز طرح USO (خدمات عمومی الزامی ارتباطات در نقاط دور افتاده) را از هفته دولت وارد کشور کردیم، اظهار کرد: قرار است طی مناقصه در نظر گرفته شده، ۲۵ هزار روستا را سرویس اینترنت دهیم.

وی با بیان اینکه بعد از گشایش تحریم‌های داخلی دچار نوعی تحریم داخلی توسط بانک مرکزی شده‌ایم، گفت: این مرکز اعتبار اسنادی باز نمی‌کند و همین منجر به بروز مشکل برای ما شده است.

مدیر پروژه USO با بیان اینکه ترخیص تجهیزات از گمرک بین ۳۵ روز تا یک ماه به دلیل اختلاف تعرفه گمرکی طول می‌کشد، گفت: دلیل مسئولان گمرکی این است که چون حوزه واردات ما به ۴G یا LTE و موبایل برمی‌گردد باید تعرفه ۴۰ درصد را بدهیم.

او خاطر نشان کرد: امیدواریم مخابرات علی‌رغم رفتارهای گذشته و آنچه در ارتباط با شرکت‌های اینترنتی دارد، این بار در پروژه USO ما را کمک کند تا کار سریع‌تر پیش رود.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا