دسته‌بندی نشده

آخرین نسخه نرم‌افزار سرور ایمیل و تقویم‌های الکترونیکی مایکروسافت با تمرکز بر خدمات ابری

سروزاگنا – آخرین نسخه از نرم‌افزار سرور ایمیل و تقویم‌های الکترونیکی مایکروسافت قابلیت‌های جدیدی را برای کاربران سازمانی شامل شد.

به گزارش آژانس خبری دولت الکترونیک(اگنا) به نقل از ایتنا، آخرین نسخه از نرم‌افزار سرور ایمیل و تقویم‌های الکترونیکی مایکروسافت قابلیت‌های جدیدی را برای کاربران سازمانی شامل شد که از جمله آنها می‌توان به ارتقاء سیستم Outlook مبتنی بر وب، توانمندی‌های eDiscovery، ابزارهای همکاری سازمانی و جست‌وجوگرهای داخلی اشاره کرد.

جست‌وجوگر سیستم Exchange Server 2016 با به‌روزرسانی جدید این امکان را برای کاربران سازمانی فراهم می‌کند تا نتایج دقیق‌تر و کامل‌تری را در اختیار داشته باشند. این به‌روزرسانی قابلیت‌هایی از جمله جست‌وجو برحسب موضوع، جست‌وجو برحسب انسان و امکان جست‌وجو به دنبال اتفاق خاص در تقویم الکترونیکی را فراهم می‌آورد.

این نرم‌افزار سرور با قابلیت eDiscovery و معماری جدید جست‌وجوی داخلی به سازمان‌ها امکان می‌دهد جست‌وجوهای غیرهمزمان خود را مدیریت کنند و بتوانند اطلاعات مورد نظر را روی چند سرور مجزا بیابند.

نرم‌افزار جدید سرور مایکروسافت همچنین این امکان را برای کاربران به همراه می‌آورد تا بتوانند به صورت گسترده‌تر از خدمات همکاری‌های سازمانی بهره‌مند شوند و قابلیت‌های مجموعه نرم‌افزاری Office 2016 را به صورت گسترده به کار گیرند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا