آموزش

اخبار با جالبترین نرم افزار یاد داشت برداری اندروید آشنا شوید

دانلود نرم افزار یاد داشت برداری یکی از مهم ترین ابزار ها برای دانشجویان به حساب می آید. این نرم افزار ها کاربرد مشخصی دارد و به کاربران اجازه می دهد تا در صورت لزوم به سرعت یاد داشت برداری کنند. در این مطلب قصد داریم به بررسی دو نرم افزار بسیار کاربردی بپردازیم و پیشنهاد می کنیم اگر نیاز به دانلود نرم افزار یاد داشت برداری دارید به این نرم افزار ها مراجعه کنید.

نرم افزار INKredible – Handwriting Note

با جالبترین نرم افزار یاد داشت برداری اندروید آشنا شوید

این نرم افزار بسیار زیبا قابلیت های جالبی دارد. اگر علاقه مند به دانلود نرم افزار یاد داشت برداری دارید. پیشنهاد می کنیم به سراغ نرم افزار یاد شده بروید. این نرم افزار توسط WriteOn توسعه پیدا کرده و در استور رسمی گوگل قرار گرفته است. این نرم افزار قابلیت های مناسبی دارد و پیشنهاد بسیاری از وب سایت ها در این زمینه است.

این نرم افزار به کاربرانش اجازه می دهد تا به صورت عادی  و با انگشتان خود شروع به یادداشت کرده و متن هایشان را درست همانند داشتن قلم و کاغذ بنویسند. امکانات خاص و متنوعی در لیست توانایی های این نرم افزار  به چشم می خورد که در میانشان می توان به طراحی در کنار یادداشت ها اشاره کرد. این نرم افزار بی نظیر با داشتن یک تکنولوژی خاص لمس کف دستان شما را تشخیص می دهد و هیچ گونه مشکلی را در مراحل نوشتن برای شما به وجود نمی آورد.

لینک دانلود نرم افزار یاد داشت برداری INKredible – Handwriting Note از استور رسمی گوگل

با جالبترین نرم افزار یاد داشت برداری اندروید آشنا شوید

برخی از ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر است:

یادداشت برداری به صورت دست نویس بدون هیچ گونه خطایی

سیستم تشخیص دهنده لمس کف دست

تعیین قلم و میزان ضخامت آن متناسب با نیاز هایتان

دو قابلیت آندو و ردو برای برطرف سازی هر خطایی

امکان اضافه کرده طراحی به یادداشت های خود

صدور یادداشت ها در قالب فایل های پی دی اف

نرم افزار Note list – Notes & Reminders

با جالبترین نرم افزار یاد داشت برداری اندروید آشنا شوید

این نرم افزار در مقیسه با اپلیشکیشن های دیگر یک ویژگی متفاوت دارد و بر خلاف دیگر برنامه های موجود نیاز نیست نگران امنیت یادداشت ها باشید زیرا سیستم محافظت هوشمند از یادداشت ها، از تمامی نوشته های شما در برنامه و ایده هایتان محافظت می کند. این نرم افزا از معدود اپلیکیشن هایی است که پس از ذخیره هر یادداشت آن را به سرعت با سرور های ابری همگام سازی نماید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا