اخبار

احتمال رونمایی از نمایشگر هوشمند گوگل هوم هاب در ماه جاری میلادی

گوگل در حال توسعه نمایشگرهای هوشمند مجهز به دستیار مجازی گوگل اسیستنت است. بر اساس گزارش های اخیر، این کمپانی نمایشگر هوشمند گوگل هوم هاب را در آینده نزدیک معرفی می کند.

 
 

در حالی که تاریخ دقیق رونمایی از این محصول مشخص نشده است، تصویری از این محصول در اختیار رسانه ها قرار گرفته که طراحی آن را به نمایش می گذارد. با توجه به انتشار این تصویر، انتظار می رود این دستگاه در آینده نزدیک معرفی شود.

تصویر مربوط به نمایشگر هوشمند گوگل هوم هاب از سوی یک یوتیوبر در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده است. در این تصویر برخی از ویژگی های این دستگاه مشخص شده است.

کاربران می توانند از نمایشگر هوشمند Google Home Hub برای کنترل دستگاه های هوشمند خانگی استفاده کنند. این محصول از قابلیت Voice Match بهره می برد. این ویژگی امکان شناسایی چند صدای مختلف را فراهم می کند.

توسط این دستگاه کاربران می توانند ویدیوهای یوتیوب را مشاهده کنند. در حالی که این اطلاعات در تصویر جدید مشخص شده است، در گذشته شاهد انتشار گزارش هایی از نمایشگر هوشمند گوگل هوم هاب در فضای مجازی نیز بودیم.

اطلاعات منتشر شده در گزارش های گذشته تفاوتی با نوشته های موجود در این تصویر ندارد. بر اساس ادعای منبع منتشر کننده این تصویر، گوگل از نمایشگر هوشمند خود در تاریخ ۲۲ اکتبر به صورت رسمی رونمایی می کند.

تاریخ اعلام شده برای معرفی این محصول مربوط به بازار انگلستان است؛ با این حال انتظار می رود در این تاریخ با نمایشگر هوشمند گوگل هوم هاب در ایالات متحده آمریکا نیز ملاقات کنیم. گوگل با توسعه این محصول قصد دارد کاربران دستیار مجازی گوگل اسیستنت را بالا ببرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا