فناوری اطلاعات

دیدار استاندار خراسان رضوی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، محمد جواد آذری جهرمی که برای سفری به ترکمنستان صبح امروز وارد مشهددیدار استاندار خراسان رضوی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعاتشد با علی رضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کرد.

محمد جواد آذری جهرمی در این دیدار گفت: گسترش همکاری های بین دو کشور همسایه جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان بویژه در حوزه ارتباطات و فناوری  به توجه ویژه نیاز دارد.

وی بر ضرورت توسعه و تقویت حوزه حمل و نقلی و ارتباطات، تسهیل روابط فیزیکی و ارتباطی بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان و توسعه مناسبات در دیگر بخش ها تاکید کرد.

 استاندار خراسان رضوی هم گفت: همکاری های مشترک بین دو کشور بویژه در حوزه شکل گیری های منطقه ای می تواند اقدامی موثر در تقویت حوزه ارتباطات باشد.

 علی رضا رشیدیان افزود: تداوم ارتباطات حمل و نقلی و ترانزیتی بین دو کشور از سیاستهای دنبال شده خراسان رضوی  از گذشته بوده است و با قوت ادامه می یابد.

وی  با بیان این که توسعه همکاری های مشترک اقتصادی در ارتقا مناسبات موثر است ابراز امیدواری کرد:  این سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به تقویت این زمینه ها منجر شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، هدف از این سفر را شرکت در کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مخابرات با عنوان “ترکمن تل- ۲۰۱۸” عنوان کرد .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا