اخبار

تقدیر از پیشگامان عرصه خدمات گردشگری الکترونیک در سال ۹۷

بر اساس ارزیابی های کارگروه توسعه فناوری اینترنتی جامعه گردشگری الکترونیکی ایران و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران ۲۱ شرکت در ۷ گروه که پیشگام و تاثیرگذار در عرصه خدمات گردشگری الکترونیک بودند، در سال گردشگری و تحول دیجیتالی مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی جامعه گردشگری الکترونیکی ایران، دلاور بزرگ نیا با اعلام این خبر افزود: با توجه به جایگاه و اهمیت گردشگری الکترونیک در جهان دیجیتال و هوشمند امروزی نقش ارائه دهندگان خدمات الکترونیک بیش از پیش آشکار است. از این رو با همکاری جامعه گردشگری الکترونیکی در نظر گرفتن شاخص هایی از جمله جامعیت محصول، سهم بازار، حسن شهرت، سابقه، شرکت های پیشگام در زمینه ارائه خدمات گردشگری همراه با نوآوری را انتخاب و با اهدای لوح سپاس از آنها تقدیر شد.

حسن تقی زاده انصاری، رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی ایران گفت: صنعت گردشگري یکی از بزرگترین و پربازده ترین فعالیت هاي اقتصادي در جهان است که بالاترین میزان ارزش افزوده را در فعالیت هاي اقتصادي ایجاد می کند.

او ادامه داد: «گردشگری و تحول دیجیتالی» شعاری است که سازمان جهانی گردشگری برای ۶ مهرماه یعنی روز جهانی گردشگری در سال ۲۰۱۸ انتخاب کرده است که نشان از اهمیت و تأثیر عمیق مسائل دنیای دیجیتال بر حوزه صنعت گردشگري و سفر دارد.

انصاری تاکید کرد: کارگروه توسعه فناوری اینترنتی جامعه گردشگری الکترونیکی در سال گردشگری و تحول دیجیتالی و در هفته گردشگری از شرکت های پیشگام در ۷ گروه ارائه دهنده خدمات نوین تقدیر و لوح سپاس اهدا کرد.

او با اشاره به اینکه جامعه گردشگری الکترونیک در حوزه کسب و کار الکترونیکی و دیجیتال برنامه های مختلفی در کارگروه های خود داشته و اجرا خواهد کرد گفت: شرکت های منتخب در ۷ گروه در زمینه های PMS, CRS,OTA فعالیت می کنند.

در این نشست آقایان مجتبی اشتری، خدابخش ثنایی فر، علی صابری، مجتبی وجدانی طباطبایی، اباذر افشار، همدانی، فرشاد کاظم پور، مهدی دستمالچی، علی تیماجچی، جواد قنبرزاده، مجید مقیم، میرنیما قاضی، محمد علی رضوانی، محمد موحدی، مجتبی خزایی، محمد صادق امیر شریعتی، محمدرضا افشاری، وحید امیری، محمد حنیفی، اشکان نیک پی، کامران ایمانی تبار، شهاب جوانمردی به نمایندگی از شرکت های برگزیده در ارائه خدمات گردشگری الکترونیکی در هفته گردشگری با اهدا لوح سپاس از سوی جامعه گردشگری الکترونیکی ایران و سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری تجلیل شدند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا