فناوری های نو

گزارشی از معرفی نرم‌افزارهای برتر خدمات ارزش افزوده

با پایان یافتن استارتاپ نرم‌افزاری علاوه بر آنکه ۳ ایده برتر معرفی شدند، ۱۰ ایده منتخب نیز به سرمایه‌گذاران معرفی شدند.
 
به گزارش اگنا و به نقل از ایسنا، رویداد استارتاپی نرم‌افزار  اولین رویدادی است که به عنوان تجمیع کننده‌های همراه اول در حوزه خدمات ارزش‌افزوده برگزار شد. بر این اساس در مرحله اول داوری بیش از ۱۰۰ ایده ارسال شد که از این تعداد ۱۵ ایده برگزیده شدند.
در مرحله دوم داوری نیز ۵ ایده انتخاب شدند و این ۵ ایده در اختتامیه توانستند محصول خود را ارائه کنند و بعد از نظرسنجی در نهایت ۳ ایده برتر انتخاب شدند و جوایزی به آنها اهدا شد.
در رویداد استارتاپی نرم‌افزار صاحبان ایده‌های برتر از ایده‌های خود در حضور داوران و صاحب‌نظران دفاع کردند و پس داوری، نرم‌افزارهای برتر معرفی شدند.
اپلیکیشن‌های “گالری در گوشی”، “آرزو” و ” آچار همه‌کاره” به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند. جوایز این رویداد نیز در پکیج خدماتی ۲۰، ۱۰ و ۵ میلیون تومانی به این برندگان اهدا شد.
در این رویداد استارتاپی که بیش از ۱۰۰ ایده از سراسر کشور برای ساخت اپلیکیشن به رقابت پرداختند، با حضور معاون سرمایه‌گذاری معاونت ریاست‌جمهوری و چند تن از مدیران و شخصیت‌های حوزه استارتاپی ۵ ایده برتر برای ساخت اپلیکیشن معرفی شدند.
علاوه بر ۵ ایده برتر، ۱۰ ایده منتخب نیز در حاشیه برنامه معرفی و برای سرمایه‌گذاران معرفی شدند.
دکتر علیرضا دلیری، معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری در این مراسم با تاکید بر اینکه بسیاری از واحدهای صنعتی و تولیدی در اقتصاد کشور به این نتیجه رسیده‌اند که روش‌های سنتی دیگر پاسخگوی نیازهای آنها نیست، اظهار کرد: باید با شتاب دهنده‌ها به سمت اقتصاد پویا رفت، از این رو سرمایه‌گذاران، بانک‌ها و شرکت‌های مختلف در حوزه‌های مختلف تخصصی به این نتیجه رسیده‌اند که حرکت جوانان و پویایی آنها در امر استارتاپ‌ها اهمیت بالایی دارند.

جهت دریافت اخبار و رخدادهای فناوری اطلاعات وارتباطات

به کانال تلگرامی دولت هوشمند بپیوندید

https://t.me/smartgov

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا