شهرداری و شهر هوشمند

نخستین همایش بین المللی وپنل تخصصی شهر هوشمند در اصفهان

اگنا- شهرداری- شهرهوشمند

نخستین همایش بین المللی وپنل تخصصی شهر هوشمند در اصفهان ویژه شهردران، اعضاء شورای شهر، پرسنل، رابطین آموزشی شهرداری‌ها، فرمانداریها، بخشداری‌ها و کلیه اراگان‌های وابسته به وزارت کشور و اساتید و دانشجویان سراسر استان در تالار حافظ این مرکز برگزار گردید.

این همایش با حضور از دکتر سجادی رئیس موسسه آموزش عالی شهری و روستائی وزارت کشور، دکتر مهدی قیصری، سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی اصفهان، دکتر رینهولدز، دکترای اقتصاد از دانشگاه دورتمند آلمان و کارآفرین و مدرس در زمینه شهر هوشمند،  دکتر کوروش محمدی عضو شورای شهر اصفهان باهدف معرفی شهرهوشمند،به منظور برگزاری همایش ،رویداد های مرتبط با موضوع شهر هوشمند در مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان برگزار گردید. 
در این همایش سخنرانان به صورت جداگانه محورهای مختلف شهر هوشمند را مورد بررسی قراردادند و همچنین در ادامه جلسه با توجه به برقراری ویدئو کنفرانس با آقای دکتر مارتیز از دانشگاه بارسلونا در رابطه با حمل و نقل هوشمند نیز بحث و بررسی انجام گردید . 
این نخستین همایش بین المللی  وپنل تخصصی شهر هوشمند در اصفهان به همت دفتر کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان و باهمکاری استنانداری، شهرداری اصفهان، سازمان فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان برگزار گردید .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا