امنیت و پدافند سایبری

نرم افزار اینفویار، راهکار نوین برای امنیت اطلاعات در سازمان ها

مدیر عامل شرکت دوران با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های اصلی مدیران هر مجموعه کسب اطلاعات لحظه ای و شفاف از وضعیت عملکرد سامانه های مالی است بیان کرد: نرم افزار اینفویار با ارائه يك راه حل تحت وب، يكپارچه،منعطف، پویا و فرآیندی، دغدغه سازمان های مختلف را دراین خصوص بر طرف می نماید. با راهكار اينفويار دوران اجرای دقیق اصول و ضوابط حسابداری و حسابرسی امکان پذیر بوده و در نهایت سرعت و دقت پاسخگويی و شفافیت عملکرد مالی میسر می شود.

علیرضا عابدی نژاد مدیر عامل شرکت دوران در گفت و گو با نشریه هوشمند با بیان این مطلب که گروه دوران یکی از موفق ترین مجموعه شرکت های کامپیوتری که با هدف ارائه محصولات و خدمات متنوع در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس شده است گفت: این شرکت با ساماندهی بیش از ۳۰۰ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر كشور و بهره گیری از دانش روز دنیا، فعالیت گسترده ای در زمینه تولید و ارائه نرم افزار ها، تجهیزات و خدمات تخصصی در چارچوب ۶ گروه Security ،Software Licensing & Hardware Equipment ،Network ،VoIP ،Portal ،ERP دارد. حضور چهار تیم تولید، فنی، سیستمی و بازرگانی در قالب یک گروه و از طرفی همکاری نزدیک با شرکتهای معتبر بین المللی، توان فنی و اجرایی بالایی را برای این گروه در زمینه اجرای پروژه های بزرگ ملی فراهم کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های اصلی مدیران در هر مجموعه، کسب اطلاعات لحظه ای و شفاف از وضعیت عملکرد سامانه های مالی است افزود: با استفاده نرم افزار اینفویار مديران می توانند تصمیمات صحیح، به موقع و دقیقی را در راستای اهداف مالی سازمان اخذ کنند. همچنین با تصویر دقیقی که از هزینه ها و درآمد ها به دست می آید، برنامه ریزی های کلان مالی ، مدیریت دقیق منابع و مصارف سازمان و در نهایت کاهش بهای تمام شده کالا و خدمات امکان پذیر خواهد بود.

مدیر عامل شرکت دوران تصریح کرد: راهكار اینفویار دوران، با ارائه يك راه حل تحت وب، يكپارچه،منعطف، پویا و فرآیندی، دغدغه سازمان های مختلف را دراین خصوص بر طرف می نماید. با راهكار اينفويار دوران اجرای دقیق اصول و ضوابط حسابداری و حسابرسی امکان پذیر بوده و در نهایت سرعت و دقت پاسخگويی و شفافیت عملکرد مالی میسر می شود.

عابدی نژاد با تاکید بر اینکه اینفویار جامع ترین و منعطف ترین راهکار نظام مالی تعهدی کشور است گفت: تبدیل کلیه اسناد نقدی ثبت شده به تعهدی در کمترین زمان و با بالاترین دقت ممکن، ارائه سیستم حسابداری تعهدی کاملا یکپارچه و جامع شامل سیستم های حسابداری نقدی و تعهدی، بودجه و اعتبارات دریافت و پرداخت ، انبار ، اموال، حقوق و دستمزد، صدور اسناد خودکار سیستم های انبار، اموال، دریافت و پرداخت ، بودجه و حقوق و دستمزد، ثبت انواع موافقتنامه ها ،تخصیص ها ، تامین های بودجه ای ، وجوه مصرف شده، مدیریت تغییرات و اصلاحات بودجه (امکان تعديل، اصلاح و و جابجايی اعتبارات و هزينه ها)، امکان شناسایی به موقع کلیه هزینه ها و درآمدها، ثبت اطلاعات و گزارشات استاندارد در خصوص دارایی ها، صورت برداری از دارایی ها و طبقه بندی های اموال، محاسبه استهالک به روش های مختلف مستقیم ، نزولی، امكان محاسبه و كنترل موجودی كالا در انبار در هر زمان، کلیه عملیات مربوط به ورود و خروج کالا از انبار و همچنین، عملیات انبارگردانی، امکان ارائه گزارشات صورت های مالی به همراه یادداشتهای توضیحی، گزارش تفریغ بودجه، ارائه انواع داشبوردهای مدیریتی از وضعیت بودجه هزینه و درآمد های سازمان و ارائه انواع گزارشات تحلیلی و مقایسه ای از جزیی ترین اطلاعات ثبت شده در سازمان و قابلیت پیگیری آن ها از مهمترین راهکار اینفویار برای نظام مالی تهعدی است.

مدیر عامل شرکت دوران در خصوص مزایای انتخاب اینفویار بیان کرد: زیر ساخت منعطف، داشبوردمدیریت، فرایندگرا، سطوح مختلف یکپارچگی، تحت وب، سطوح مختلف امنیتی، مقیاس پذیری بالا از مهمترین ویژگیهای اینفویار است.

وی ادامه داد: مدیریت دقیق و صحیح منابع و مصارف سازمان شامل کنترل ورود و خروج منابع مالی سازمان در قالب دريافت ها و پرداختها و نقل و انتقال اعتبارات ارزی و ريالی، مديريت و تحلیل هزينه ها، تخصيص مطلوب منابع و بهبود عملكرد، تصميم گيری صحيح مالی،كنترل برنامه های مصوب بودجه و منابع مالی و حركت به سمت بودجه ريزی عملياتی از دیگر ویژگیهای این نرم افزار است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا