مایکروسافت ابزار جدید امنیتی عرضه می‌کند

تعداد شرکت هایی که دارای نگرانی‌های امنیتی هستند، روز به روز در حال افزایش است و مایکروسافت برای رفع این نگرانی ها قصد دارد مجموعه ابزار امنیتی تازه ای را در کنفرانس امنیتی RSA عرضه کند.

اگنا - تعداد شرکت هایی که دارای نگرانی‌های امنیتی هستند، روز به روز در حال افزایش است و مایکروسافت برای رفع این نگرانی ها قصد دارد مجموعه ابزار امنیتی تازه ای را در کنفرانس امنیتی RSA عرضه کند.

خبرگزاری فارس: مایکروسافت ابزار جدید امنیتی عرضه می‌کند

به گزارش اگنا به نقل از پی سی ورلد، کنفرانس یادشده هفته آینده در شهر سان فرانسیسکو برگزار می شود و به گفته منابع آگاه مایکروسافت در جریان برگزاری آن از امکان استفاده از Active Directory در ویندوز هلو خبر خواهد داد که سیستم اختصاصی این شرکت برای ورود به ویندوز 10 با استفاده از قابلیتهای بیومتریک محسوب می شود.

 

مایکروسافت همچنین ابزار تازه ای برای کمک به سازمان ها برای تسهیل مدیریت ابزار موبایل و انجام امور شغلی از این طریق عرضه خواهد کرد. این ابزار اعمال تنظیمات مربوط به سیاست گذاری استفاده کاربران از ویندوز را بر روی محصولات سیار و همچنین مدیریت این فرایند از طریق سرویس های کلود را تسهیل می کند.

 

مایکروسافت ابزار تازه دیگری را هم عرضه کرده که به مشتریان کمک می کند سخت افزار تبلت سرفیس را پیکربندی کنند و برای ارتقای امنیت خود اقداماتی مانند از کار انداختن دوربین های تبلت ها را انجام دهند. کاربران Office 365 هم از ابزار امنیتی جدیدی بهره مند خواهند شد که اطلاعات مفصلی را در مورد تهدیدهای امنیتی در معرض دیدشان قرار می دهد.

 

کاربرانی که مرتب فراموش می کنند رایانه های خود را قفل کنند هم می توانند از قابلیت تازه Dynamic Lock کمک بگیرند که به ویندوز هلو اضافه شده است. با این کار گوشی هوشمند کاربر به رایانه مجهز به ویندوز 10 متصل می شود و به طور خودکار از طریق بلوتوث رایانه را قفل می کند.


Loading...