رونمایی گلکسی اس ۸ در همایش جهانی موبایل منتفی شد

جدیدترین گوشی سامسونگ موسوم به گلکسی اس ۸، گلکسی، اس 8، گلکسی اس 8، گوفشی، موبایل، تلفن همراه،‌سامسونگ، تجهیزات هوشمند، فناوری اطلاعات و ارتباطات، اگنا،

اگنا - در حالی که اخبار بسیاری درباره ویژگی‌های جدیدترین گوشی سامسونگ موسوم به گلکسی اس ۸ منتشر شده است، اما قرار نیست این گوشی در همایش جهانی موبایل رونمایی شود.

Image result for ‫گلکسی اس 8‬‎

به گزارش اگنا، به نقل از ورج، این کنگره همه ساله در ماه فوریه در شهر بارسلون اسپانیا برگزار می شود و شرکت های سازنده گوشی های هوشمند تازه ترین و پیشرفته ترین محصولاتشان را عرضه می کنند، اما جای گلکسی اس 8 اسرار آمیز در این نمایشگاه خالی خواهد بود.

هنوز مشخص نیست اولین رونمایی از این گوشی چه زمانی اتفاق خواهد افتاد، اما برخی منابع این تاخیر را به دغدغه های امنیتی این شرکت به خصوص در مورد ارتقای قدرت باتری های گوشی ها و افزایش مقاومت آنها در برابر آتش سوزی های احتمالی ناشی از گرم شدن بیش از حد نسبت می دهند.

در هفته های اخیر شایعات زیادی در مورد ویژگی های گوشی گالکسی اس 8 منتشر شده که از جمله آنها می توان به نمایشگر تمام صفحه با پوشش بخش اعظم صفحه، دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی با قابلیت یادگیری خودکار، حسگر پیشرفته اثر انگشت و ... اشاره کرد. گفته می شود عرضه عمومی این گوشی در اردیبهشت ماه انجام می شود.

 

منبع: خبرگذاری فارس

Image result for ‫تلگرام‬‎


Loading...