آیفون 8 از فناوری شارژ بی‌سیم برخوردار خواهد بود

تازه ترین مدل آیفون 8 از قابلیتی برخوردار خواهد بود که استفاده از کابل را برای استفاده از آن کاملا به حاشیه خواهد برد.

اگنا - تازه ترین مدل آیفون 8 از قابلیتی برخوردار خواهد بود که استفاده از کابل را برای استفاده از آن کاملا به حاشیه خواهد برد.

به گزارش اگنا به نقل از یاهونیوز، قرار است هر سه مدل آیفون 8 که ممکن است آیفون ایکس هم نام بگیرد از قابلیت شارژ بی سیم برخوردار باشند.

خبرگزاری فارس: آیفون 8 از فناوری شارژ بی‌سیم برخوردار خواهد بود

با توجه به اینکه شارژ بی سیم آیفون 8 موجب افزایش دمای داخلی آن می شود، تغییراتی در طراحی داخلی این گوشی داده شده تا از این امر جلوگیری شود. البته هنوز مشخص نیست شارژ بی سیم این گوشی از فاصله زیاد هم ممکن خواهد بود یا برای این کار باید گوشی را در سطح خاصی قرار داد.

 

گفته می شود در این گوشی برای افزایش خاصیت رسانایی از صفحه ای از گرافیت هم استفاده خواهد شد. این کار عملکرد حسگر سه بعدی اثر انگشت گوشی یاد شده را در نمایشگرهای او ال ای دی هم بهبود می بخشد.

 

آیفون 8 در سه مدل 4.7 اینچی، 5 اینچی و 5.5 یا 5.8 اینچی عرضه خواهد شد. پوشش تمام شیشه ای از جمله دیگر قابلیت هایی است که گوشی یاد شده را زیبا می کند. البته ممکن است استفاده از چنین فناوری هایی قیمت تمام شده آیفون 8 را تا 1000 دلار افزایش دهد و خرید آن را برای قشر متوسط جامعه بسیار دشوار کند.


Loading...