روند آماده‌سازی زیرساخت‌های ستاد اربعین دربازدید جانشین رئیس سازمان‌ شهرداری‌ها و دهیار‌ی‌های کشور

اگنا: دکتر نصرتی جانشین رئیس سازمان‌ شهرداری‌ها و دهیار‌ی‌های کشور در سفر به استان خوزستان با همراهی مسئولین استان از روند آماده‌سازی زیرساخت‌های ستاد اربعین و نحوه برطرف کردن مشکلات سال‌های گذشته بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان‌ شهرداری‌ها و دهیار‌ی‌های کشور، در این دیدار که مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان نیز دکتر نصرتی را همراهی می‌نمود، ضمن بازدید از زیرساخت‌های اربعین، دکتر نصرتی در جلسه با برخی از شهرداران استان تاکید کرد: مراسم اربعین به عنوان بزرگترین گردهمایی مذهبی جهان اهمیت بسیاری پیدا کرده و ارائه خدمات مطلوب و بی منت به زائرین ابا عبدالله الحسین(ع) تاثیر زیادی در برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم خواهد داشت.
وی افزود: ایجاد زیرساخت‌های لازم و هماهنگی جهت رفع مشکلات سال‌های گذشته جز با برنامه‌ریزی و هماهنگی دستگاه‌های مرتبط با مدیریت شهری امکان پذیر نخواهد بود.
 در این جلسه ضمن تقدیر دکتر نصرتی از مسئولین استانی و شهری در انجام وظایف محوله در سال‌های قبل، مقرر شد دستورالعمل‌های لازم توسط کمیته زیر ساخت‌ اربعین در کوتاه ترین فرصت ابلاغ تا با هماهنگی دستگاه‌های مدیریت شهری استان خوزستان اقدامات لازم جهت رفاه حال زائرین اربعین صورت پذیرد.
 

  

به کانال خبری اگنا در تلگرام بپیوندید

http://telegram.me/smartgov

Loading...