گزارشی ازبکارگیری خودروهای آتش‌نشانی‌نیمه‌سنگین روستایی

آغاز بهره‌برداری از خودروهای آتش‌نشانی‌نیمه‌سنگین روستایی با حضور دکتر نصرتی

طی مراسمی با حضور دکتر نصرتی جانشین رئیس و معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیارهای کشور، آئین بهره‌برداری از خودروهای آتش‌نشانی نیمه‌سنگین شرکت توسعه صنعت پتروکاردان در سفر به استان خوزستان در بندر خرمشهر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیای های کشور،‌  مسعود نصرتی در حاشیه این برنامه گفت: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور براساس وظایف حاکمیتی خود در تأمین امنیت شهروندان کشور، تأمین خودروهای آتش‌نشانی و تجهیزات حفاظت فردی را همواره در برنامه‌های خود قرارداده است.
وی افزود:   در راستای واگذاری 270 دستگاه خودروی آتش‌نشانی به شهرداری در سال‌های 96 و 97، در سال رونق تولید نیز با انعقاد قراردادی با شرکت توسعه صنعت پتروکاردان 28 دستگاه خودروی آتش‌نشانی نیمه‌سنگین را برای واگذاری به دهیاری‌های منتخب کشور خریداری نمود که بهره‌برداری و واگذاری خودروهای مذکور امروز آغاز شد.
نصرتی در آئین بهره‌برداری از خودورهای آتش‌نشانی که مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیای های کشور نیز حضور داشت، از سیاست جدید سازمان برای تأمین خودروهای مورد نیاز شهرهای بالای 50 هزار نفر از طریق انعقاد تفاهم‌نامه با شرکت‌های تولیدی داخلی خبر داد.
وی در این خصوص گفت: با توجه به هماهنگی‌های به‌عمل آمده سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در تفاهم‌نامه‌های مستقل با شرکت‌های تولید کننده داخلی با تأئید مشخصات فنی و تعیین پائین‌ترین قیمت خودروهای تولیدی، امکان تأمین و بهره‌برداری شهرداری‌ها از ماشین‌آلات مورد نیاز را فراهم خواهد کرد تا ضمن کمک به ارائه خدمات عمومی به شهروندان، نقشی مؤثر در حمایت رونق تولید ایفا نماید.
 

 
به کانال خبری اگنا در تلگرام بپیوندید

http://telegram.me/smartgov

 

 

Loading...