افزایش 2 برابری دوربین ها تا سال آینده

رئیس مرکز مدیریت هوشمند و کنترل ترافیک شهرداری قم گفت: در حال حاضر 69 دستگاه دوربین در بخش‌های مختلف نظارتی، تردد شمار، ثبت تخلف و پلاک در سطح شهر قم فعال است.

اگنا -رئیس مرکز مدیریت هوشمند و کنترل ترافیک شهرداری قم گفت: در حال حاضر 69 دستگاه دوربین در بخش‌های مختلف نظارتی، تردد شمار، ثبت تخلف و پلاک در سطح شهر قم فعال است.

به گزارش اگنا به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، اکبر قلیچ عصر پنجشنبه در گفت و گویی با تاکید بر این که طبق برنامه توسعه دوربین‌های سطح شهر را در برنامه داریم، تصریح کرد: امسال مجموع دوربین های شهر در بخش نظارتی 41 مورد، ثبت پلاک 21 مورد، ثبت تخلف سرعت چهار مورد و تردد شمار سه مورد است که برنامه ‌ریزی برای افزایش بیش از 2 برابری آنها انجام شده است.
وی با بیان این که براساس قرارداد منعقد شده دوربین‌های نظارتی شهر به 50 مورد خواهد رسید، افزود: هم چنین قراردادی 300 میلیارد ریالی منعقد شده که به موجب آن دوربین های ثبت پلاک به 32 مورد افزایش پیدا می کند.
وی با بیان این که دوربین های ثبت تخلفات سرعت نیز سال آینده به بیش از هشت برابر خواهد شد، افزود: این دوربین ها نیز براساس قرارداد 300 میلیارد ریالی منعقد شده تامین می شود.
رئیس مرکز مدیریت هوشمند و کنترل ترافیک شهرداری قم با اشاره به نیاز شهر قم به توسعه دوربین های تردد شمار، بیان کرد: ذیل همین قرارداد افزایش دوربین های تردد شمار از 3 مورد به 30 مورد را در سال آینده محقق می کنیم و افزایش 10 برابری در این بخش خواهیم داشت و می توان پوشش خوبی را در سطح شهر تامین کرد.
قلیچ با تاکید بر این که برنامه ریزی صورت گرفته برای توسعه دوربین‌های مرکز مدیریت هوشمند و کنترل ترافیک تا افق شهریور 96 است، افزود: بر این اساس مجموع دوربین‌های موجود در شهر تا این زمان به 145 مورد خواهد رسید.

Image result for ‫تلگرام‬‎


Loading...