وزیر ارتباطات از رضایت 70 درصدی کاربران از نرخ های جدید اینترنت خبر داد

وزیر، ارتباطات ، رضایت 70 ،درصدی ،کاربران ، نرخ های، جدید اینترنت خبر

اگنا-آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد نرخ های جدید اینترنت تا یک سوم نسبت به قبل کاهش یافته است و 70 درصد کاربران از این تعرفه های جدید رضایت دارند.

 

 

به گزارش اگنا محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در مورد تعرفه های جدید اینترنت و انتقاداتی که در مورد گران شدن اینترنت به گوش می‌رسد گفت:

این موضوع که گفته می‌شود مدل‌های جدید تعرفه‌ای اعلام شده، قیمت اینترنت را افزایش می‌دهند درست نیست، چون مدل‌ها تغییر کرده‌اند. بررسی‌های مختلفی که انجام شده حکایت از آن دارد که نرخ اینترنت به صورت جدی کاهش داشته و در برخی موارد حتی تا یک سوم کاهش یافته است.

رفع ایرادات نرخ های جدید اینترنت در آینده نزدیک

آذری جهرمی در ادامه افزود تنها اعتراضی که وارد است و باید برای آن چاره‌اندیشی شود این بود که برخی کاربران نیاز دارند تا با سرعت بالا و حجم کم اینترنت مصرف کنند. در حال حاضر خلا این نوع تعرفه‌ها در مدل جدید اینترنت وجود دارد و ما نیز در حال بررسی موضوع هستیم تا این مشکل نیز به زودی رفع شود.

وی در پایان تصریح کرد نرخ های جدید اینترنت در مجموع کاهش داشته و طبق آخرین نظرسنجی‌ها، بالای 70 درصد از کاربران از این تعرفه‌ها رضایت دارند.

 

 

منبع: گجت نیوز 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Loading...