آغازثبت نام بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ازامروز

 
ثبت نام بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی آغاز شد

دبیر هیئت اجرایی جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از آغاز ثبت نام در بیست و پنجمین دوره جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از امروز (۱۵ تیرماه) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری اگنا به نقل از وزارت بهداشت، دکتر اصغر عبادی فر با اعلام این خبر گفت: مطابق دوره های گذشته، این دوره شامل دو بخش افراد حقیقی و نهادهای حقوقی حوزه علوم پزشکی است.

وی افزود: برگزیدگان دسته اول، از بین محققین، محققین جوان و دانشجو و صاحبان پژوهش های برتر و برگزیدگان حقوقی از میان موسسات مرتبط با پژوهش شامل دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، نشریات علوم پزشکی، کمیته های تحقیقات دانشجویی و مراکز رشد فناوری و همچنین موسسات غیر دولتی حامی پژوهش معرفی خواهند شد.

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت افزود: پژوهشگران می توانند در سه کمیته علوم بالینی و سلامت، کمیته علوم پایه پزشکی و کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری در فراخوان جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: شرط ثبت نام در گروه محققین دو کمیته اول، دارا بودن شاخص H دوازده و بالاتر و برای گروه محققین جوان و دانشجو H هشت و بالاتر است و مبنای ارزیابی برحسب امتیازات کسب شده در کارنامه پژوهشی افراد خواهد بود. همچنین در کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری شرط H index وجود ندارد.

عبادی فر با اشاره به گروه پژوهش برتر گفت: متقاضی این گروه می تواند به طور مستقل با یک مقاله اصیل پژوهشی پراستناد، با شرایط اعلام شده در فراخوان در یکی از دو کمیته علوم بالینی و سلامت یا کمیته علوم پایه پزشکی شرکت کند. بنابراین برای یک تحقیق خوب و ارزشمند در جشنواره جایگاه تعریف شده وجود خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: ثبت نام داوطلبین در بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از شنبه ۱۵ تیر ماه آغاز می شود و تا پایان وقت اداری سوم مهرماه ۹۸ ادامه خواهد یافت. فرآیند ثبت نام با عضویت در سامانه جشنواره رازی و ارسال آثار به صورت الکترونیکی از آدرسrazi.research.ac.ir و یا razi.hbi.ir انجام می شود.

مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی در دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.


به کانال خبری اگنا در تلگرام بپیوندید

http://telegram.me/smartgov

 
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS


Loading...