728 x 90

بزرگترین برگ برنده آیفون رو شد

 دیروز اطلاعات بیشتری از این عنوان در دسترس گرفت و با توجه به آن‌ها، بازی Attack On Titan Tactics نام داشته و از لحاظ گیم پلی هم با اثری کارتی/استراتژی طرف هستیم.

در بازی غول‌ها از مسیر روبه‌رو حمله می‌کنند و حالا باید کارت‌هایی (همان شخصیت‌های دنیای انیمه) که دارید آن‌ها را شکست دهد.  هر کارت هم قدرت متفاوت خودش را دارد. تریلر بازی خوب بود و هر چند سبکی که سازنده برای ساخت Attack On Titan Tactics پیش گرفته اشباع شده ولی وجود عناصر انیمه به خودی خود می‌تواند عاملی باشد تا بازیکن‌ها سرگرم این عنوان بشوند.

اما در کنار معرفی Tactics یک خبر مهم دیگر هم منتشر شد؛ اولین تصاویر از نسخه موبایل کال آو دیوتی لو رفت. جدا از گرافیک بالا، چیزی که در این عکس‌ها خیلی به چشم می‌آید حضور احتمالی نقشه‌های معروف سری در کال آو دیوتی موبایل است. حتی شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه مود معروف زامبی هم راهش را به این عنوان پیدا خواهد کرد.

Civilization VI

 
  • بازی آنلاین و آفلاین است

از آن غوغایی که اپل پارسال به راه انداخت این بار خبری نیست و سیویلیزیشن ۶تا اینجا بزرگترین برگ برنده آیفون نسبت به دیوایس‌های اندرویدی بوده است. این بازی که سال گذشته برای آیپدها آمد، چند روز پیش راهش را به آیفون هم باز کرد و حالا کاربران این گوشی‌ها می‌توانند یکی از بهترین استراتژی‌های کامپیوتری را در دیوایس‌های دستی‌شان تجربه کنند.

همانند قسمت‌های قبلی، در سیویلیزیشن ۶ نیز باید تمدن خود را انتخاب کرده و کنترل آن را از قبل از میلاد مسیح تا دنیای امروزی به‌عهده بگیرید؛ به تکنولوژی‌های جدید مجهز شوید، شهرهایتان را قدرتمندتر کنید و با سیاست خود دشمنان را کنار بزنید. همچنین بد نیست اضافه کنم که تنها ۶۰ دور اول بازی رایگان است و برای بقیه آن باید ۶۰ دلار بپردازید.

اپل سال گذشته چندتا پورت معروف مثل اینساید، ویتنس، گرید اتو اسپورت، فلاور (Flower) و The Talos Principle را به انحصار سیستم عامل خود در آورد و با توجه به اینکه آن‌ها مانوور زیادی روی قدرت آیفون XS داده‌اند اما امسال هنوز بازی‌های بزرگ زیادی را برای iOS شاهد نبوده‌ایم. شاید سیویلیزیشن ۶ آغاز این ماجرا باشد و تا پایان ۲۰۱۸ اپل دوباره همه را شگفت‌زده کند. چه کسی می‌داند؟

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

728 x 90
Loading...