728 x 90

عرضه نرم افزار برای امنیت اطلاعات

سید علیرضا مهدوی اردستانی، مجری طرح، مشاوره، آموزش و تولید نرم‌افزارهای مدیریت فناوری و امنیت اطلاعات را از حوزه‌های فعالیت این شرکت دانش‌بنیان عنوان کرد و گفت: بر این اساس خدمات و محصولات شرکت در حوزه‌های "مشاوره و آموزش خدماتی همچون سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)"، "‎آزمون نفوذپذیری (Pen Test)"، "‎سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITIL)" و "سیستم مدیریت تداوم کسب و کار (BCMS)" است.

 

وی ادامه داد: تولید محصولات نرم‌افزاری مانند نرم‌افزار سامانه مدیریت امنیت اطلاعات به نام "بادبان" و سامانه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات به نام "کاربان" از دیگر دستاوردهای این شرکت است.

 

مهدوی اردستانی با اشاره به جزئیات نرم‌افزار مدیریت امنیت اطلاعات بادبان خاطر نشان کرد: این نرم افزار برای طراحی و پیاده‌سازی چرخه‌ کامل مدیریت امنیت اطلاعات بوده که دارای ماژول‌های مختلفی مانند انطباق‌سنجی، مدیریت دارایی و ریسک، مدیریت اسناد و روش‌های اجرایی، سنجش عملکرد و ممیزی است.

 

مجری طرح با بیان اینکه این نرم‌افزار مبتنی بر استاندارد بین‌المللی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO/IEC 27001:2013 طراحی شده است، ادامه داد: هدف از طراحی و توسعه‌ این نرم‌افزار، خودمحورسازی سازمان‌ها در راستای طراحی، پیاده‌سازی‌، استقرار و نگهداشتن سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) است.

 

این شرکت دانش‌بنیان دارای رتبه یک نظام ملی امنیت اطلاعات (نما) از سازمان فناوری اطلاعات است.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

728 x 90
Loading...