دسته‌بندی نشده

OLED اولین تلویزیون منحنی سامسونگ.

oled منحنی سامسونگصفحه نمایش های منحنی چند سالی است که وارد بازار مصرفی گیگ های شده اند و اکنون سامسونگ با ارائه اولین تلویزیون منحنی OLED 55 اینچ جهان این افتخار را در زمینه تلویزیون های هوشمند نصیب خود کرده است.

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک؛ اما حالا چه نیازی به یک تلویزیون منحنی است؟ از آنجا که در هنگام تماشای یک تلویزیون صفحه تخت لبه ها از شما دور هستند  (در صورتی که از زاویه کج به تلویزیون نگاه کنید)  تماشا تلویزیون کمی سخت می شود اما هنگامی که در یک تلویزیون منحنی به تماشا بنشینید همه لبه ها به یک اندازه از چشم شما فاصله دارند.

اما این موضوع مهمی است؟ به نظر می رسد برای افرادی که در سامسونگ هستند این موضوع مهمی است چرا که برای خریدن آن باید چیزی در حدود ۸۵۶۵ یورو هزینه کنید. تلویزیون جدید فعلا در کره جنوبی در دسترس است ولی چیزی در مورد زمان عرضه آن به دیگر نقاط جهان گفته نشده است.

این تلویزیون منحنی همچنین مدل سه بعدی هم دارد بنابراین می توانید با آن فیلم های سه بعدی تماشا کنید. حتی اگر شما علاقه ای به تماشا فیلم های سه بعدی ندارید می توانید صفحه نمایش را طوری تنظیم کنید که تلویزیون به دو نفر دو نوع تصویر متفاوت را نشان دهد. این قابلیت که Multi View نامیده می شود به نظر جالب می رسد. فرض کنید شما قرار است یک بازه دو نفره را انجام دهید برای اینکار لازم است یک جفت عینک سه بعدی داشته باشید تا به جای تقسیم کردن صفحه نمایش به دو قسمت، از صفحه نمایش کامل استفاده کنید با این وجود که هر دو تصویر مربوط به خودشان را تماشا می کنند.

مانند تمام تلویزیون های پر زرق و برق کنونی سامسونگ، این مدل نیز دارای چیزی است که سامسونگ آن را «کیت تکامل» می  نامند. این بدان معناست که تلویزیون می تواند در آینده بروز رسانی دریافت کند و بر ویژگی های کنونی آن افزوده شود.

نظر شما در مورد تلویزیون های منحنی چیست؟ به نظر می رسد که آینده در دست اینگونه تلویزیون ها است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا