جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

آمازون: امسال گوشی هوشمند رایگان وارد بازار نمی‌کنیم

محتوای جدول

سخنگوی آمازون ضمن تکذیب شایعاتی منتشر شده توضیح داد که این شرکت قصد ندارد تا پایان سال 2013 میلادی گوشی هوشمند خود را روانه بازار کند.

آمازون: امسال گوشی هوشمند رایگان وارد بازار نمی‌کنیم

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, در پی انتشار شایعات فراوان پیرامون عرضه گوشی هوشمند رایگان توسط آمازون، این شرکت بزرگ اینترنتی اعلام کرد که قصد انجام چنین کاری را ندارد.

سخنگوی آمازون ضمن تکذیب شایعاتی منتشر شده توضیح داد که این شرکت قصد ندارد تا پایان سال ۲۰۱۳ میلادی گوشی هوشمند خود را روانه بازار کند.

روز جمعه “جسیکا لسین”(Jessica Lessin) و “امیر افراطی”(Amir Efrati) از گزارشگران اسبق روزنامه وال‌استریت‌ژورنال اعلام کردند که شرکت آمازون تا پایان سال جاری میلادی نخستین گوشی هوشمند خود را به صورت رایگان وارد بازار جهانی می‌کند.
اما شرکت آمازون هم‌اکنون این خبر را هم تکذیب کرده و توضیح داده است که اگر در آینده گوشی هوشمندی را وارد بازار کند، این محصول رایگان عرضه نمی‌شود.

این مسئله نشان می‌دهد که شرکت آمازون همچنان به دنبال راه‌های متفاوت برای عرضه گوشی هوشمند می‌گردد و از این طریق می‌کوشد متفاوت با دیگر شرکت‌های فعال در این حوزه عمل کند.

پیش از این منابع آگاه اعلام کرده بودند که شرکت آمازون خود را آماده می‌کند تا طی سال ۲۰۱۳ میلادی نخستین گوشی هوشمند خود را وارد بازار کند.
گفته شده بود که این گوشی هوشمند به نمایشگر سه‌بعدی مجهز شده است و کاربران برای تماشای تصاویر سه‌بعدی در آن نیاز به استفاده از عینک‌های مخصوص ندارند.

به هر حال، اخبار جدید منتشر شده در این زمینه نشان می‌دهد که شرکت آمازون در آینده نزدیک وارد بازار جهانی گوشی‌های هوشمند نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم: