جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

ادامه توقیف کالاهای فاقد شبنم دردولت یازدهم

محتوای جدول

معاون حقوقی و اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی از ضبط کالاهای فاقد بارکد شبنم در سطح بازار خبر داد و گفت: طرح شبنم مهر تأییدی بر قانونی بودن کالاهای وارداتی است.


به گزارش شبکه دولت الکترونیک,بزرگمهر صادقی در گفت‌و گو با فارس در خصوص کالاهای فاقد طرح شبنم گفت: هنوز از سوی مقامات تعزیرات حکومتی دستورالعملی مبنی بر عدم برخورد با کالاهای فاقد بارکد شبنم برای ما ارسال نشده، به همین جهت تمام کالاهای فاقد طرح شبنم در سطح بازار به نفع دولت ضبط می‌شود.
وی افزود: فروش کالاهای فاقد طرح شبنم تخلف محسوب می‌شود و در صورت مشاهده علاوه بر ضبط کالا، اعمال جریمه نیز صورت خواهد گرفت.


معاون حقوقی و اجرایی سازمان تعزیرات حکومتی با تأکید بر اینکه طرح شبنم مهر تأئیدی بر قانونی بودن کالاهای وارداتی است، گفت: در صورتی که گمرک کالاهای وارداتی را غیرقانونی تشخیص دهد، موضوع با تشکیل پرونده در دادگاه انقلاب بررسی می‌شود و در صورتی که دادگاه ظرف مدت یک ماه اقدامی نکند پرونده برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.


صادقی خاطرنشان کرد: میزان تخلف و نوع کالا، جریمه را مشخص می‌کند و ما طبق روال گذشته به پرونده‌ها رسیدگی و جریمه‌هار ا اعمال می‌کنیم.

تهیه وتنظیم:مهدی حیدرپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم: