شرکت تکنولوژیکی اُبِرتور با ارایه سه سیم‌کارت در یک بدنه (پوکه) راهکار توسعه‌ای قابل توجهی را برای اپراتورها به ارمغان آورد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,شرکت اُبِرتور (Oberthur) گفته که موفق به ارایه سیم‌کارتی تجمیعی و چند لایه شده که بر  این اساس دارای پوکه‌ای سه لایه است.
پوکه‌ای که در سطح اول سیم‌کارت کلاسیک، در سطح دوم سیم‌کارت میکرو و در نهایت هم سیم‌کارت نانو را پشتیبانی می‌کند.
مشترکان با خرید یک کارت چند سیمی می‌توانند از سه سیم‌کارت و بسته به نیاز خود استفاده کنند.
سیم‌کارت‌های چند لایه این امکان را به مشترکان می‌دهد که از لایه کلاسیک برای تلفن‌های همراه خود استفاده کنند و در صورتی که دستگاه‌شان را تعویض کردند و دیگر سیم‌کارت معمولی به کارشان نیامد، به اپراتور خود برای دریافت سیمی جدید رجوع نکنند بلکه بسته به پشتیبانی دستگاه جدید خود از میکروسیم یا نانوسیم استفاده کنند. براساس این گزارش هر کدام از این سیم‌کارت‌ها قابلیت پشتیبانی از فرکانس اپراتورهای مختلف را دارند و می‌توانند از خدمت‌دهنده‌ای خاص استفاده کنند.
جالب است که ضخامت در نظر گرفته شده برای تمامی این چند سیم‌ روی پوکه اصلی با یکدیگر متفاوت است و به عنوان مثال ضخامت سیم‌کارت کلاسیک 2FF (ضخیم‌ترین)، میکرو 3FF و نانو 4FF (نازک‌ترین) است.
مدیرعامل این شرکت تولیدکننده تجهیزات تکنولوژیک گفته که تولید سه سیم‌کارت در یک بدنه، راهکاری موثر در روش تحقیق و توسعه در دنیا است و اپراتورهایی هم که سیم‌کارت‌های مختص به خود را روانه بازار می‌کنند با این روش قادر به کاهش هزینه و جلب نظر مشترکان خود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *