اعتراف عضو ارشد سايت بالاترين: باید به طراحان جمهوری اسلامی این موفقیت حیرت انگیزشان را تبریک گفت!

روانشناسی جمعی را به نحو احسن استفاده کرده اند تا جایی که بالاترین را تبديل به تابلو انتخابات کرده‌اند سایت صهیونیستی بالاترین که برخی از اعضاء آن سابقه ای طولانی در توهین به مقدسات دینی و ملی دارند به اعتراف یکی از اعضاء ضد انقلاب خود تبدیل به تابلوی تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اسلامی شده است و با نهیب به کاربران ضد نظام این سایت آورده است خوابیم یا بیدار!؟
وی در نوشتار خود با تحسین قدرت رسانه ای جمهوری اسلامی که حتی ضدانقلاب را به کار گرفته آورده است «باید به طراحان پروپاگاندای (تبلیغات) جمهوری اسلامی این موفقیت حیرت انگیزشان را تبریک گفت! روانشناسی جمعی را به نحو احسن استفاده کرده‌اند» وی موفقیت تبلیغات جمهوری اسلامی را به کار گیری ضد انقلاب در راستای منافع نظام خوانده به طوری که ضد انقلاب مبلغ انتخابات نمی‌دانند که به نظام جمهوری اسلامی خدمت می‌کنند سایت بالاترین را لبریز از انواع و اقسام تبلیغات برای کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، و از آن مهم‌تر، برای خود روند انتخابات دوره یازدهم کرده‌اند. نامبرده با درماندگی در سرزنش دوستانش نوشته است «واقعاً خوابیم یا بیدار؟ این قدر این وضعیت در ذهن من یکی غریب و غیر واقعی به نظر میرسه که احساس می‌کنم در مرز خواب و بیداری هستیم. شاید هم این احساس همه مان باشد؟ در هر حال خیلی عجیب و غریب است.».
بسیاری از گروهک‌های ضد انقلاب به دستور اربابان غربی خود در تلاشند شور انتخاباتی را کمرنگ کنند این بار با اعتراف به شکست خود پیروزی نظام در این کارزار را تحسین می‌کنند.
شرکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری صرف‌نظر از رای به کدام کاندیدا در اصل رأی به جمهوری اسلامی و شکست دشمنان نظام و گروهک‌های ضد انقلاب است از این رو بسیاری از مزدوران رسانه ای سرویس‌های جاسوسی غرب در فضای سایبر با پراکندن نامیدی در تلاشند قدری از شور انتخاباتی مردم بکاهند شکست تلاش‌های بی ثمر آنان آنگاه عیان می‌شود که پایگاه هماهنگی در تبلیغ بر ضد انقلاب (بالاترین) را تابلوی تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری ببینند؛ و سرخورده دوستانشان را سرزنش کرده و به قدرت رسانه ای نظام تحسین بگویند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *