جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

افزایش سقف انتقال وجه اینترنت بانک «توسعه صادرات»

محتوای جدول

بانک توسعه صادرات سقف انتقال وجه بین بانکی و درون بانکی را از طریق اینترنت‌بانک سفیر افزایش داد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,

با هماهنگی صورت گرفته با شرکت خدمات انفورماتیک، سقف مجموع برداشت‌های هر حساب بانک توسعه صادرات در یک روز اعم از انتقال وجه درون بانکی، انتقال وجه بین بانکی موسوم به پایا یا پرداخت اقساط تسهیلات مبلغ یک میلیارد ریال تعیین شد. انتقال وجه بین بانکی در سیستم پایا در هر بار جابه‌جایی از 30 میلیون ریال به 150میلیون ریال و تا سقف انتقال وجه در یک روز از هر حساب از مبلغ 60 میلیون ریال به 450 میلیون ریال صعود کرده است.
انتقال وجه درون بانکی بین حساب خود شخص در هر بار جابه‌جایی نامحدود تا سقف انتقال روزانه. سقف انتقال وجه در یک روز از هر حساب از مبلغ 200 میلیون ریال به یک میلیارد ریال افزایش یافته است.
همچنین انتقال وجه درون بانکی به حساب سایرین در هر بار جابه‌جایی از مبلغ 50 میلیون ریال به 250 میلیون ریال و تا سقف انتقال وجه در یک روز از هر حساب از مبلغ 200 میلیون ریال به یک میلیارد ریال افزایش یافته است.
دارندگان حساب‌های متمرکز سفیر در بانک توسعه صادرات ایران با مراجعه به شعبه و عضویت در سامانه بانکداری اینترنتی سفیر می‌توانند پس از این با مراجعه به سایت سفیر برخی از خدمات مورد نیاز خود را به صورت شبانه‌روزی دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم: