تصاویر تبلیغاتی جدیدی که از سوی نوکیا منتشر شده است، چیزی شبیه به لپ‌تاپ‌ها را نیز شامل می‌شود و این مسئله می‌تواند نشان‌دهنده آن باشد که نوکیا قصد دارد به بازار جهانی رایانه‌های شخصی همراه برگردد.

خبرگزاری فارس: نوکیا تبلت و لپ‌تاپ جدید وارد بازار می‌کند

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,شرکت نوکیا برخی جزییات مربوط به کنفرانس مطبوعاتی بزرگ خود که اواخر ماه جاری برگزار می‌شود را منتشر کرد.

از مدت‌ها قبل اعلام شده بود که نوکیا در این اقدام یک دستگاه گوشی هوشمند و یک رایانه لوحی را معرفی می‌کند و این طور که منابع آگاه هم‌اکنون اعلام کرده‌اند، احتمال می‌رود که یک دستگاه رایانه شخصی لپ‌تاپ هم در این کنفرانس مطبوعاتی معرفی شود.

پیش‌بینی شده است که شرکت نوکیا در این کنفرانس مطبوعاتی که در تاریخ 22 اکتبر در شهر دبی برگزار می‌شود، 6 دستگاه الکترونیکی مختلف را معرفی کند.

از بین دستگاه‌هایی که قرار است در این مراسم معرفی شود می‌توان به یک فبلت(Phablet) 6 اینچی مجهز به پردازنده چهار هسته‌ای اشاره کرد که احتمالا با نام Lumia 1520 به دست کاربران می‌رسد.

همچنین گفته شده است که رایانه لوحی نوکیا نیز با نام Lumia 2520 عرضه می‌شود و روی آن سیستم‌عامل Windows RT نصب شده است. همچنین پیش‌بینی شده است که شرکت فنلاندی نوکیا چند دستگاه گوشی هوشمند جدید را وارد بازار کند.

با این وجود، تصاویر تبلیغاتی جدیدی که از سوی نوکیا منتشر شده است، چیزی شبیه به لپ‌تاپ‌ها را نیز شامل می‌شود و این مسئله می‌تواند نشان دهنده آن باشد که نوکیا قصد دارد به بازار جهانی رایانه‌های شخصی همراه برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *