مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مجازات قاچاقچیان محصولات فرهنگی از جمله بازی‌های رایانه‌ای در قانون جدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشدید شده است.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, عبدالمجید اجتهادی گفت: اکنون از سوی این سازمان تاکید ویژه‌ای بر مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه و بازار وجود دارد.

اجتهادی گفت: گشت‌های سیار سازمان تعزیرات به همراه بازرسان سازمان‌های مختلف بر نحوه عرضه محصولات از جمله کالاهای فرهنگی در بازار نظارت دارند و در صورت مشاهده تخلف در عرضه کالاها به ویژه کالاهای فرهنگی و بازی‌های رایانه‌ای، به سرعت با فرد خاطی برخورد می‌شود.
وی در مورد نحوه برخورد با متخلفان عرضه بازی‌های رایانه‌ای غیرمجاز گفت: در صورت اعلام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مبنی بر توزیع بازی‌های رایانه‌ای قاچاق در سطح بازار یا نگهداری این محصولات در انبارها، سازمان تعزیرات حکومتی به سرعت وارد میدان می‌شود و ضمن جمع‌آوری بازی‌های غیرمجاز از سطح بازار، با خاطیان و متخلفان برخورد می‌کند.
مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی افزود: به طور قطع برخورد با قاچاقچیان محصولات فرهنگی باید اولویت اصلی مراجع قضایی باشد که خوشبختانه امروزه این اولویت در تعزیرات حکومتی وجود دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *