فرصت ارسال مقالات، ایده‌ها و گزارش تولیدات به کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال حداکثر تا دهم شهریور تمدید شد.

خبرگزاری فارس: تمدید فرصت ارسال مقاله به همایش کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

 

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, بخش «پژوهش – فناوری و ایده» امسال برای نخستین بار در قالب کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (CITaDiM) و بخش جنبی دانش آموزی ( S-CITaDiM ) برگزار می‌شود.

کنفرانس بین المللی در چهار بخش مقالات علمی پژوهشی (همراه با یافته جدید علمی)، مقالات علمی ترویجی (مقالات آموزشی، مروری و خلاصه پایان نامه‌ها)، ایده‌ها (ایده‌ها و نوآوری‌ها برای ثبت در مرکز رسانه های دیجیتال) و گزارش فنی تولید (ویژه برنامه‌نویسان و طراحان سایت و تولید کنندگان نرم افزارها) است.

همچنین کنفرانس دانش‌آموزی شامل سه بخش مقالات دانش آموزی، گزارش فنی تولیدات دانش آموزی و ایده‌های دانش آموزی است که با کمک معلمان راهنما و سایر علاقمندان شرکت خواهند کرد.

گزارشات فنی و مقالات در کتاب‌های ویژه کنفرانس به چاپ خواهند رسید اما ایده‌های جدید به دلیل محرمانگی، پس از داوری و ارایه گواهی در مرکز رسانه‌های دیجیتال ثبت خواهند شد، اما به صورت عمومی منتشر نمی‌شوند.

علاوه بر موضوعات کامپیوتری که شامل تمام موارد مرتبط با کامپیوتر است، این کنفرانس به مواردی که در دنیای دیجیتال با عنوان محتوا ارایه می‌شود، نیز می‌پردازد.

از جمله این موضوعات علمی می توان به جرایم رایانه‌ای،‌ پزشکی و سلامت الکترونیکی، آموزش و یادگیری الکترونیکی، حفاظت از کودکان در فضای دیجیتال، روانشناسی و علوم انسانی مرتبط با زندگی دوم در فضاهای الکترونیکی و شبکه‌های اجتماعی، کسب و کار در محیط دیجیتال اشاره کرد.

با توجه به زمان مورد نیاز برای داوری مقالات علمی پژوهشی، علاقمندان حداکثر تا دهم شهریور ماه، نسبت به ارسال مقالات و یا ایده های خود اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *