جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دستگیری مجرم اینترنتی 15 ساله در شیراز

محتوای جدول

رییس پلیس فتا استان فارس از دستگیری مجرم اینترنتی 15 ساله در شیراز خبر داد.

سرهنگ حسینی در خصوص این پرونده گفت: در پی شکایت تعدادی از خانواده‌های شیرازی مبنی بر دریافت پیامک‌های تهدیدآمیز توسط فرد یا افرادی و ایجاد مزاحمت‌های پی‌درپی، کار آگاهان این پلیس اقدامات خود را برای شناسایی عامل یا عاملان پرونده آغاز
کردند.
شاکیان این پرونده در اظهارات خود اعلام کردند که حدود چند هفته است که پیامک‌های تهدیدآمیز از شخصی ناشناس دریافت می‌کنند و همین امر موجب ایجاد ناامنی برای آنها شده است.
وی افزود: شاکیان که از این سلب آرامش ابراز ناراحتی می‌کردند از سوختن سیم‌کارت‌های تلفن همراه خود به طور پی‌درپی خبر دادند.
رییس پلیس فتا فارس افزود: ماموران پلیس فتا در رسیدگی به این پرونده، پس از استعلام‌های متعدد دریافتند که عامل مزاحمت‌های خانوادگی، کسی جز پسر 15 ساله یکی از اقوام نیست. پس از دستگیری این نوجوان، در بازجویی‌ها متهم به جرم خود اقرار کرده و ضمن اظهار ندامت گفت، تمامی این اقدامات را از طریق نصب نرم‌افزار روی گوشی اقوام انجام داده و انگیزه خود را انتقام‌جویی و کینه‌ورزی
اعلام کرد.
حسینی با بیان اینکه والدین باید نظارت خود را بر فرزندان خود بیشتر کنند، گفت: خانواده‌ها در صورت مشکلات این چنینی باید موضوع را به پلیس فتا اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما

سایر مطالب پیشنهادی به شما

تماس با ما

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم: