وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دهم می‎گوید: از جمله مهمترین دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این هشت سال می‌توان به راه‌اندازی دیتاسنترملی، اجرای شبکه ملی اطلاعات و پرتاپ ماهواره‌های ارتباطی اشاره کرد.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک, در پیام خداحافظی دکتر نامی خطاب به کارکنان و مدیران بخش ارتباطات کشور آمده است: “همکاران ارجمند و مدیران گرامی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سپاس خدای را که توفیق خدمت بی منت به بندگانش را نصیب ما کرد و عنایت فرمود تا بخشی از عمر خویش را در جمع باصفا و پرمحبت شما همکاران گرامی سپری کنم.

به یقین ادعا می‌کنم که در طول این مدت هر چند اندک، بهره فراوانی از آموزه‌های انسانی، اخلاقی ، علمی و فنی شما مدیران توانمند و همکاران پرتلاش و متخصص محترم نصیب اینجانب شده است.

با توجه به عنایت و لطف خداوند قادر به مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، فرصتی پیش امد تا مسیر رشد و تعالی خدمات این وزارتخانه به آحاد جامعه با سرعتی بیشتر و شتابی بی‌وقفه طی شود، امید است توجه پرمهر خداوند سبحان همچنان به روند خدمت بی منت و تاثیرگذاری این وزارتخانه ارزشمند در جامعه اسلامیان بیفزاید.

دولت نهم و پس از آن دولت دهم با چهار شعار عدالت گستر، مهرورزی، خدمت رسانی و پیشرفت و تعالی همه جانبه کشور پا به عرصه خدمت نهاد و در طول قریب به هشت سال توانست اقدامات خود را در زمینه‌های گوناگون سازماندهی کند. دولتی که خود را خادم مردم و در کنار مردم دانسته و کوشیده در این 8 سال فاصله خود با ولی نعمتان را کوتاه کند.

به گواهی آمار، پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، همگام با تحول در دیگر عرصه‌ها، رشد چشمگیری در خدمت رسانی و تامین نیازهای ارتباطی هموطنان صورت گرفت . در این بین، تحولات فزاینده فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی و ضرورت بهره‌مندی هموطنان از آنها، رویکرد مسئولان ارتباطی کشور را به بهره‌گیری از این فناوریها سوق داد. به طوری که دولت دهم را از این حیث می‌توان نخستین دولت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران برشمرد.

از جمله مهمترین دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این هشت سال می‌توان به راه‌اندازی دیتاسنترملی، اجرای شبکه ملی اطلاعات و پرتاپ ماهواره‌های ارتباطی اشاره کرد.

بی شک شوق پرواز و میل به شکوفایی ، گوهر گرانبهایی است که اگر در وجود تک تک شما همکاران عزیز نبود، رسیدن بدین مقصود و جایگاهی که اکنون وزارتخانه در آن قرار دارد غیر ممکن می نمود.

اکنون که امانت مسئولیت در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را واگذار نموده و توفیق همکاری بیشتر با شما گرامیان را از دست می‌دهم بر خود لازم و واجب می‌دانم ضمن خداحافظی و حلالیت طلبی از کلیه کارکنان و مدیران وزارتخانه، از خدمات بی دریغ و خالصانه همه همکاران تلاشگر و عزیزم در بخش‌های مختلف وزارتخانه و همچنین از خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاری که در این مدت در انعکاس عملکرد و فعالیت‌های وزارتخانه کمال همکاری را داشته‌اند، تقدیر و تشکر به عمل آورم.

در پایان برای دولت یازدهم به خصوص وزیر محترم جدید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جناب آقای دکتر محمود واعظی آرزوی توفیق و سرافرازی دارم و امیدوارم که خدواند سبحان توفیق خدمتگذاری و تلاش در راه اعتلای جمهوری سلامی ایران را به همه ما عطا فرماید”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *