رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران امیدوار است حضور دکتر عمیدیان در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باعث حل مشکلات اپراتورها و حفظ منافع دولت، مردم و اپراتورها شود.

به گزارش شبکه خبری دولت الکترونیک,دکتر سیدهاشمی در آیین تودیع و معارفه نماینده دولت در هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان این مطلب گفت: موفقیت ایشان در هر سنگری که باشد، موفقیت ارتباطات کشور خواهد بود، از این رو برای ایشان آرزوی توفیق داریم.وی حضور مهندس جهانگرد در هیات مدیره شرکت مخابرات ایران به عنوان نماینده دولت، خیر و برکت برای مخابرات دانست و افزود: با تجربه‌ای که ایشان در حوزه فناوری اطلاعات دارند، امیدواریم بتوانیم حداکثر بهره را برای تقویت حوزه IT شرکت ببریم.
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران جایگاه و سمت برای انسان‌ها را ماندنی ندانست و گفت: تنها عملکرد انسان‌هاست که ماندنی ست، لذا امیدواریم در مسوولیتی که تک‌تک ما داریم بتوانیم مقابل مردم سربلند باشیم. سیدهاشمی بر رابطه پدر و فرزندی شرکت مخابرات ایران و وزارت ارتباطات تاکید کرد و افزود: اگر این رابطه محقق شود، خروجی کارها هم بر این اساس برای هر دو طرف قابل قبول خواهد بود.
در این مراسم که روز چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد، نصراله جهانگرد به عنوان عضو هیات مدیره و نماینده دولت در ترکیب هیات مدیره شرکت مخابرات ایران معرفی و از زحمات و خدمات علی اصغر عمیدیان تقدیر به عمل آمد.

مجموعه مخابرات ایران، شاه‌بیت توسعه IT است
در بخش دیگری از این مراسم نصراله جهانگرد گفت: فناوری اطلاعات به عنوان یک صنعت درآمدزا و موتور توانمندساز، در هر کشوری لازم و قطعی است.
عضو جدید هیات مدیره شرکت مخابرات ایران افزود: مجموعه مخابرات ایران به عنوان شاه‌بیت توسعه فناوری اطلاعات در کشور همواره مهم بوده و هست.
وی، خصوصی‌سازی مخابرات را نتیجه انجام یک معماری خوب و ارایه خدمت بیشتر به کشور دانست و افزود: از آنجا که من هم در پیاده‌سازی این معماری سهیم بودم، تلاش خواهم کرد موانع و دست‌اندازهایی که در این مسیر وجود دارد، برطرف شود.
نماینده دولت در هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، تعریف صحیح نهادهای حاکمیتی و خصوصی را از مشکلات خصوصی‌سازی در مخابرات برشمرد و افزود: با تغییرات خوبی که در پی تشکیل دولت تدبیر و امید، در ترکیب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد شده می‌توانیم تمامی موانع و مشکلات را با گفت‌وگو حل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *